On je žena (TV film)

Mann kann, Frau erst recht

Komedie

Německo, 2012, 92 min

• Amper01

Ani nevím, co dodat. Protože po shlédnutí mám plnou hlavu myslenek a to spíše negativních. Nápad sám o sobě je brilantní. Proč to teda kazili těma sprosťárnama? Atd... Chápu, že dvojí život přináší hromady problémů... Každopádně na toto téma bych přece jen raději spíše veselohru.(17.3.2018)

• Sygauras

Takže si to ujasníme. Jakási tupá kráva která má na krku hovado, dobytka a debila (tedy muže) se po nějaké době rozhodne že je to fakt idiot - tady mi jako u většiny filmů vadí že nám ukážou jaký je to kretén ale už nám neukážou že s takovým kreténem žije třeba 5 let, což je dost dlouhá doba aby i ona věděla že je to sobecké hovado (ale to by nebyla ta správná uváděčka do filmu že) Chápu že se mu chtěla pomstít a využít toho že je pryč a shrábnout za něj prachy. Jenže to by musela inteligence tady té tupé krávy obsahovat i nějaké čísla a né jen hromadu sena. Místo toho aby si všichni uvědomily že tohle je oprabdu debilní nápad a rychle toho nechaly, se všichni náramně baví a ještě v tom tupaňu podporují. Opět nastává - pro mě - nepochopitelná situace, kdy se hlavní "hrdina" nechá zatáhnout do debilního nápadu hrát si na někoho jiného (stačilo asi 5x jasně říct NE) Tady bych jen podotkla že je pro mě opět nepochopitelné že si nikdo neověřuje žádné data, neche doklady, adresu bydliště a nebo něco čím by se dalo jasně prokázat že je to opravdu ten pravý a konkrétní člověk. Už vidím jak přijdu někam do baráku, řeknu "dobrej, já si jdu pro šek za tohle" a oni mi ho dají aniž by se napřed 20x přesvědčily že jsem ta kdo tvrdím. Kurva vždyť to nedává smysl už 20 minut po začátku. Jo a opět je tady jen samej slepej retard kterej nepozná ženskou převlečenou za chlapa. Bože to už je vážně demence tohle to.(17.8.2018)

Taká pohodová oddychovka s už trochu obohranou témou o zmene pohlavnej identity, aby sa niekto dostal tam kam chcel a jeho pôvodná identita k tomu nebola moc stvorená. A potom už len prichádza dejová línia plná narážok na odveký boj muži vs. ženy. A potom už len záleží či to pojmú tvorcovia nejakou formou trápneho infantilného humoru, alebo sa podarí vytvoriť nejakú rozumnejšiu líniu. Toto bol ten druhý príklad a napriek tomu, že to bolo dosť predvídateľné (ako väčšina filmov tohto typu), tak sa na to pozerať dalo a občas dokonca aj zasmiať. Takže OK, akurát tak na 3*.(4.3.2015)

Nebylo to zas aš tak hrozný, zajímavá komedie ja se celkem bavil.(12.3.2017)

• Vodnářka

Vlastně...to bylo docela dost nudný a dodívala jsem se na to jenom proto, že jsem si chtěla procvičit němčinu.(13.10.2015)

• - Původně se měl film jmenovat "Mý malý péro" (Mein kleiner Schwanz). (Jitomirka)