poster

Frauen für Zellenblock 9

 • anglický

  Women In Cellblock 9

 • anglický

  Tropical Inferno

Akční / Krimi / Drama / Horor

Švýcarsko, 1977, 75 min

Režie:

Jesús Franco

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • Karlos80
  **

  Subžánr "women in prison" jako ze škatulky, ale pořád jen na jedno brdo, nic nového. Ten konec byl ale vážně nečekaný že? 2*, a to za snahu a pak za ty všechny docela pohledné neustále nahé herečky. Ve svém žánru pak byly natočeny daleko lepší filmy.(22.3.2009)

 • Kulmon
  *

  Bobr má tělo porostlé hustou tmavě hnědou srstí, která jej výborně chrání před chladnou vodou i díky zvláštní žláze vylučující tekutinu, která srst výborně impregnuje. Bobr je jako většina ostatních hlodavců velmi společenský a sdružuje se v rodinných koloniích. Bobři tvoří páry, které jsou zpravidla monogamní. V minulosti byl bobr na území České republiky prakticky vyhuben díky zájmu o jeho kvalitní kožešinu, v posledních letech se však vrací z Polska, Rakouska a Německa. Bobr patří mezi ohrožené živočichy a podléhá legislativní ochraně.(14.11.2009)

 • Le_Chuck
  **

  Dvaja seniori (Mengele a domina v nazi uniforme) v neznámej džungli mučia ženy obvinené z rebélie (ano viac sa nedozvieme). Toto je presne typ filmu vedľa ktorého plátky typu Catwoman, či nový Wicker Man vyzerajú ako adepti na Oscara. Ženské sú od piatej minúty nahé a lesklé, kamera nakrivo a večne mimo diania, dramatické zoomy, pastelová krv + ako bonus anglický dabing, niekde na úrovni poľskej pornosimultálky. Badmovie z ktorého jeho pokročilá demencia síce robí zábavku, ale vyslovene fajnové momenty sú iba dva (popísane v diskusii), čo na naťahované nič proste nestačí.(22.2.2007)

 • giallo
  *

  Nejhorší "WIP", které snad bylo vůbec natočeno. Osobitý přístup k látce brakmakera Jesúse Franca snad mohl pochopit jen Jean Rollin. Z celého filmu netrpí nejvíce dámské osazenstvo bloku 9, ale sám divák při sledování tohoto paskvilu...Ostudné dno jednoho zapomenutého subžánru.(10.9.2013)

 • Gorehound
  ****

  Klasické WIP exploitation, ktoré spĺňa snáď všetko, čo od tohoto žánru očakávate. Zvrhlý doktor v podaní Howarda Vernona je patrične démonický, exotické lokácie tu jednoznačne sedia, herečky sú poväčšinou veľmi pekné, a násilie je patrične drsné, i keď viac naznačené a mimo záber, ako ukázané. A v závere Franco skutočne prekvapil. Rozhodne je to od Franca poctivo odvedená práca, snová atmosféra, príznačná pre asi najlepšie režisérove filmy, tu samozrejme nie je, do tohto subžánru by sa však ani nehodila. Francofilovia ale vedia, že pán režisér vie točiť ešte trochu lepšie, vo WIP filmoch u mńa kraľuje Jessova Ilsa, ktorá mala napohľad bohatší rozpočet, i rozmachlejšiu réžiu.(9.6.2010)

 • kaylin
  ***

  Pokud máte rádi filmy, kde je ubližováno ženám, tak je tohle snímek pro vás. Není to přehnané v tom, co je vidět, ale je to docela násilné a jsou zde scény, které vás překvapí. Tohle se Jesúsovi povedlo. Pořád je to ale spíše pro vyhrazenou skupinu diváků a ne každý tohle ocení. Skoro mi ale vadilo, že to není drsnější, když už se tvůrci trochu snažili.(9.3.2017)

 • PetrPan2
  ***

  Další z filmů populárního béčkového subžánru "women in prison" (mohu-li to tak nazvat). Obsahuje vše co se od něj čeká: krásné hrdé ženy, mučené, znásilňované (avšak vždy a za všech okolností dokonale nalíčené) sadistickými dozorci... Manželce a dětem film raději nepouštějte... a to ani za trest :o) Špatně by to dopadlo (pro Vás).(19.3.2008)

 • RetroMan
  *

  Z žánru WIP jeden z těch horších filmů. Ačkoli jsou celkem 4 dívky po většinu filmu nahé (za to *), ostatní složky filmu jsou trapné, až k ničemu. Za pozornost stojí blonďatá Karine Gambier a 18-letá Susan Hemingway. Schéma filmu je typické pro všechny filmy WIP. Skupina dívek je kdesi v džungli Latinské Ameriky zastavena velitelkou věznice, o které nikdo nemá ani potuchy. Kromě velitelky věznice je dalším postrachem dívek dr. Milton (Howard Vernon), který se svými sadistickými výslechy snaží získat další informace o rebelech, žijících ve městě. Útěk je neoriginální, cesta nahých dívek džunglí scestná a závěr není happyend.(10.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace