poster

Konec šňůry

 • USA

  The End of the Tour

Drama

USA, 2015, 106 min

Režie:

James Ponsoldt

Předloha:

David Lipsky (kniha)

Scénář:

Donald Margulies

Kamera:

Jakob Ihre

Hudba:

Danny Elfman

Střih:

Darrin Navarro

Scénografie:

Gerald Sullivan

Kostýmy:

Emma Potter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Slovní vata chrlená v dialogu dvou nezajímavých jedinců, kteří nemají co říct, jen tak plácají a tváří se přitom intelektuálně. Velmi nesnesitelný film. /20. 6. 16./(20.6.2016)

 • emma53
  ****

  Jeden z filmů, kde si dám asi jednou repete. Nejen, že Jason Segel hrál skvostně, ale jako spisovatel David Wallace při tomto konverzačním dramatu vypouštěl mezi řádky velmi zajímavé pravdy (perličky) a postřehy ze života, kdy i redaktorovi nejednou zamotal hlavu. Na konci řekl něco, co mě zaujalo a kdo ví jestli neměl pravdu. A naopak jedna věc, kterou při prvních rozhovorech rozvinul David (Jason) byla perfektní. Proč se cítíme tak prázdní a nešťastní?......to stojí za mrknutí. Já jsem vděčná za zhlédnutí Konce šňůry, přestože jsem z nejasných příčin kolem něj chodila bez zájmu. Výborné, ale asi ne pro každého, musí se dívat víc za oponu a proto si to dám někdy znovu.(28.7.2016)

 • misterz
  ***

  Na takéto niečo musí mať človek náladu. V podstate sa vo filme nerobí nič iné len kecá a kecá.... Niežeby to boli všetko hlúposti, to nie, s niektorými vecami by sa i dalo súhlasiť, skôr väčší problém som mal s predstaviteľom hlavnej postavy - Jason Segel. Vôbec mi sem nezapasoval, jeho mimika bola otrasná, skoro až odpudivá. No a do toho ten otrasný dabing... Preto kto môže, tak tento film pozerajte iba v pôvodnom znení. Priemer. 60/100(29.8.2016)

 • kleopatra
  ***

  Pokud máte rádi Segela jako komika, budete si na jeho zdejší komplikovanou postavu a podobu chvíli zvykat. Na Eisenberga si musím zvykat vždycky. Z ranku filmů "Dva ukecaní muži" bych doporučila spíše Jak ukrást Bizona s Hoffmanem nebo Chinese Coffee s Pacinem. Mělké i hluboké myšlenky v obou jsou kultivovaněji napsané, herecké persony a jejich výkony nevyvratitelně úctyhodnější.(28.8.2016)

 • Nin
  ****

  Úžasný herecký výkon Jasona Segela. (7/10)(21.3.2016)

 • - Jason Segel musel kvůli roli Davida Fostera Wallaceho přibrat přibližně 15 kilo, které ale poté úspěšně shodil. (Juditt)

 • - Nakrúcanie prebiehalo v Grand Rapids, v štáte Michigan a v Bostone. (Hudakfilms)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace