Maso pro zámeckou paní

• Španělsko Killer Barbys (více)

Známá rocková kapela se vrací pozdě v noci z koncertu domů. V pustém lese mají poruchu na autě, ale naštěstí jsou nablízku jednoho starého hradu. Ochotný správce hradu jim nabídne nocleh, protože tak pozdě v noci je oprava vyloučena. Nikdo z kapely však netuší, že právě přijali pozvání do pekla. Čeká je nejdelší noc v životě a kdo bude mít štěstí, tak se snad dožije rána. Na hradě totiž sídlí sám ďábel! Na to ale členové kapely přijdou příliš pozdě. (Vapet Production)

Asia_Power odpad!

Jesús Marjá ééé teda Franco, co to kurva bylo? Už jen ta debilní jména mě měla odradit. Silvia Superstar, Pepa Lópezů, Charlie Chaplin (ne tenhle ne) ... To se banda pornoherců a pornohereček rozhodla, že si po anální scéně dají pauzu a natočí horor, aby holkám před orální scénou vysmrádlo z huby. Výsledek se nedá nazvat jako úplně nepodařený...to by ho nevystihlo...totálně na piču ho vystihuje mnohem lépe, věřte mi já to viděla, já to zažila, já vím o čem kurva píšu a tohle fakt nejde ani v kombinaci s alkoholem, trávou a trojitou dávkou antidepresiv. Jak to mohlo nahrabat 19% to je pro mě větší záhada než ta v Blair Pitch... ()

Chupacabre odpad!

Když se tento film dostal do půjčoven, velice jsem se na něj těšil, ale horší slátaninu jsem snad neviděl. Velmi špatný film. ()

Radko

Trashový horor s nadhľadom a prvkami rovnako streštenej komédie. Uvedená citátom španielského básnika a historika Bartoloméa Leonarda de Argensolu (1562-1631): "Modrá obloha, ktorú všetci vidíme, nie je ani oblohou a nie je ani modrá.". Prepája stredovekú kliatbu a metalovú muziku. Zmiešaná mužsko-ženská rocková kapela Killer Barbies má rada tvrdú hudbu, ľahké drogy a sex. Medzi jednotlivými koncertami sa presúvajú minivanom, v ktorom si užívajú, tak ako sa len popri jazde dá. Majú však smolu, jedného večera si ich na koncerte vyhliadne grófkin pomocník, ktorý ich nevyhnutne potrebuje, aby lektvarom z ich krvi a semena napojil umierajúcu pani, pre ktorú je mladícka krv vzpruhou, vďaka ktorej sa z plesnivejúcej kostry môže stať sexuchtivou večne mladou speváčkou. Jednoduchý dej, kopec režisérových trademarkov (rozpadávajúce sa kostry, sochy anjelov a svätých s páskou prekrytými, či vylúpnutými očami, vypchané hlavy líšok a vlkov, oltárna socha svätca v podobe vycerenej krysy, krvavé telá, mozgy, krutí trpaslíci, dementný pomocník, snové výjavy šachovej partie v zámku, nahota, sex, stredoveká kliatba, nástroje a hudobné motívy) sa kombinujú so svetom mladých, berúcich všetko na ľahkú váhu, až kým im nedôjde, že tu ide o život. V deji nie je potrebné hľadať logiku, pre Jessa Franca bola vždy dôležitejšia logika sna, absurdity a nerozlučného prepájania sexu a smrti. Bonusom je scéna, o ktorej sa veľa hovorieva vo vtipoch a žartovných príbehoch, no málokedy sa vidí vo filme - prejdenie človeka parným valcom na placku. Vôbec nie tak hrozné, ako sa tu v komentároch popisuje. Typický a tentoraz aj celkom podarený kúsok z bohatej a kvalitatívne veľmi nevyrovnanej tvorby tohto zvláštneho režiséra, ktorý však na rozdiel od iných hororových spolusúdruhov mal vždy (aj pri najhorších flákoch) zmysel pre zakomponovanie najrôznejších odkazov na umelecké diela, ikonické postavy kultúry či histórie, rôzne okultné rituály a ich ikonické predmety (niekedy veľmi raritné, no vyberané vždy so znalosťou veci). To, že režisérska úroveň je často kostrbatá a vždy zoomovatá, je druhá vec. Osobne mi však tento štýl nakrúcania celkom sedí. 70% ()

darkrobyk

Hezký punkrockový videoklip! K tomu navíc úplněk, vytí vlků, mlha, hrad a mumie před rozkladem, kterou zachrání jen lidská krev (ale nepotřebuje jako Alžběta vysloveně panenskou). Něco nahoty (tentokrát je naplno ta mužská...) a ukřičeného sexu (s noži), rozkošné gore (nože, kosa, let z okna a především parní válec - ten byl fakt k popukání, tedy ten paňák naplněný vnitřnostmi) a opět všudypřítomná mlha. A také svíce, svícny a jeden menší výbuch. A ječící nahatá děv(k)a s uslintaným blbem s kosou v patách. Nejlepší je samozřejmě muzika! Ano, ptákovina, ale se slušným (místy) vizuálem a v kontextu všech odpadů pro mne zábavná. Běžný divák tohle dílko zřejmě (dle hodnocení) nevydýchá... ()

paascha odpad!

Velmistr Řádu zlatého hovna a Obrovské nuly Jesus Franco - má to jméno něco znamenat??? - tímto filmem prokázal svoji kvalitu sračkotvůrce ()

Ruut

POZITIVA: Překvapilo mě že u filmů Jesuse Franca může být nějaký náznak děje. Zajímavá stylizace kamery s množstvím záběrů v mlze, které zakryly mnoho nedostatků ve výpravě filmu. Sympatické výkony neherců. NEGATIVA: Hmm to by bylo na dlouho. Úděsná levnost filmu. Roztahanost. Opravdu až moc prostoru věnovaného sexu (ale tohle je vlastně Francův standart). Korunu trapnosti nasadila jakási nesmrtelná hraběnka, v podání nějaké odkvetlé pornohvězdy. Celou dobu, co byla na plátně, se jen nahá válela v posteli. A fakt to nebylo smyslné. Na to, že byla nesmrtelná, nakonec zahynula docela zvláštním způsobem.... Čím déle jsem na film koukal, tím víc mě nudil a postupně jsem jen strhával hvězdičky. Trvat o deset minut víc, tak dám taky odpad. ()

pornogrind

Jako reklama na kapelu KILLER BARBIES dobrý.Jako funkční horor nefungující.Jestli byl nějaký rozpočet tak ho evidentně někdo někde prochlastal.Ultralevný rádoby horor. ()

Campbell

No tohle byla ale sračka. Od Franca jsem čekal nenáročnou kravinu ale tohle bylo trošku moc, příběh je stupidní a v tomhle filmu se odehraje takovejch náhod že ani režisér nemohl myslet vážně že se tohle může stát. Ale i tak ten příběh není vyloženě zbytečnej. Co se mi na tomhle filmu jako jediné líbilo bylo to že se Franco pokoušel o atmosféru, která sice ne vždycky vyšlaale díky parádní mlze tu bylo aspon na co koukat, herci jsou extra špatní a hlavně hlavní hrdinka je šíleně otravná. nejvíc mě zaujaly ale rekvizity, proč když jeden magor sundá mrtvolu tak se ta mrtvola ne a ne hnout:-) A proč se hlavní hrdince neustále ohýbá nůž jako kdyby byl z papíru? Je to blbost na jedno zkouknutí a ani to za to nestojí. ()

nash.

Když se z toho oseká celý film tak, aby zůstala jen hudba, tak je to super.. :-) ale stejně je asi lepší pustit si cédéčko.. :-) ()

Xeelee

[FOD 2014 naslepo] To si takhle punková kapela Killer Barbies řekla, že by se jim líbilo zahrát si ve filmu jejich oblíbenýho brakovýho režiséra a vzniklo Killer Barbys (protože Mattel ®), z českých videopůjčoven neslavně známý pod názvem Maso pro zámeckou paní. Právě z VHS s geniálním českým dabingem byl na Otrlci film promítán. Tohle je přesně ten film, kterej je tak špatnej až je dobrej. Hlavně v něm dobře funguje béčkovej humor a dabing je pověstnou třešničkou na dortu. Bez ní bych filmu 5. * nedal. Jak bylo tehdy běžný, tak namluvenej byl film dobře, ale ten překlad! Špatnej je na víc úrovních, ale nezapomenutelný je to, jak banda punkáčů mluví škrobenou spisovnou češtinou. Famózní! To prostě musíte slyšet. Lahodný masíčko dost stojí i na správně našlápnutý hudbě Killer Barbies (loopněte si ji od 0:26 do 2:56). Takhle si představuju správný promo kapely. Koukám, že se objevili ještě v Killer Barbys vs. Dracula. ()

eraserhead666

Tohle je klasické hraniční dílo. Může to být stejně odpad jako kult. Já ten film mám hrozně moc rád a jsem rád, že jsem svým hodnocením zvedl jeho procenta z opravdu bídných 19 na lépe vypadajících 20. Tohle je prostě malý, úzce profilovaný klenot. Film tak špatný, až je vlastně dobrý. Film obsahujících hned několik výborných scén. Film, s neustálou chmurnou atmosférou. Film, který vám musí sednout. 3,5* ()

JASON_X

Vy všichni stádní trapáci ze stáda odpadářů - copak jste nevěděli na co jdete nebo co si pouštíte? Vaše cancy mají asi stejnou logiku, jako kdybyste si vědomě pustili porno a pak se pohoršovali nad tím, že se v něm furt šuká. Tohle je prostě nic víc a nic míň než punkovej... no dobře, spíš pop punkovej film. Partička komerčních punkovejch popařů si pro srandu, pro potěchu svých fanoušků a samozřejmě pro trochu merglí natočila levnej amatérskej pop horror sama se sebou v hlavních rolích a z tohohle hlediska jsem tedy aspoň já naprosto spokojenej. Dobrá muzika, tři hezký baby, nádherně mizerný triky i herecký výkony a tak bezostyšně blbej děj, až je zábavnej a roztomilej. Užil jsem si to skvěle. ()

ladylucifer odpad!

Toto je správný odpad! se vším všudy :o). Rádoby horor s prvky porna, figurínami představující mrtvoly a s efekty typu "bez efektů". Skutečná ztráta času. ()

Seabeast

Proč to tu všichni "odpadujete!"? Já jsem se teda tou brakovostí, dementníma hláškama a velmi laciným příběhem královsky bavil! :-D Asi na mém dojmu má lví podíl vysmátá atmosféra z Festivalu otrlého diváka 2014, ten příšerný český dabing (příšerně k popukání) a patrně bych si to těžko pustil doma, ale Masíčko mě dokázalo nemálokrát vytlemit! A za doprovodu velmi "chytlavého" songu! Navíc smrt parním válcem je asi ta nejpomalejší, co lze spatřit! :-D ()

corpsy

Franco sa teda nezaprel. To, že patril k najhorším režisérom všetkých čias, dokazuje väčšina jeho filmografie. A čoho sa tu vlastne dočkáme? Toho, čo vedel najlepšie. Poskladať z hovna...hovno. Mizerné gore, erotika ( z ktorej sa ale málokomu postaví) a debilné dialógy. A je to tak neodolateľné. ()

AlistairMir odpad!

Tak tohle byl masakr :D Já se musím fakt jen smát protože takhle naletět to snad můžu fakt jen já a pár vyvolených co mělo také smůlu a a tenhle horůrek se jim dostal do rukou. Jenže mé ruce místo aby ho zahodily do koše tak film vsunuly do DVD a ještě navíc zmáčkly na ovladači tlačítko play. Takže za hrůzy které se mi staly si mohu sám každopádně větší blbost jsem snad neviděl (i když Smrt přichází v bílém tomu těžce konkuruje) . Rád bych vám k tomu "filmu" něco napsal ale to fakt nejde. Pokud se vám tento film dostane do rukou tak se rozpřáhněte a v zájmu osobní ochrany hoďte co možná nejdál od sebe. ()

Hennes odpad!

Viděl jsem dost blbých filmů, ale tohle je opravdu těžká hovadina, kdo to viděl, je mu jasné, že rozpočet musel být téměř nulový. On Jesús Franco točil blbiny, ale tohle je totální vítěz. ()