The Avatars (TV seriál)

Toño López

Xavier Font

Kostýmy:

Saturna

The Avatars som mal (a stále mám) veľmi rád a je len škoda, že v Česko-Slovensku tento seriál nie je veľmi známy. Od prvej epizódy sa zoznamujeme s troma ústrednými postavami, ktorí snívajú o tom, že sa stanú slávnymi a uznávanými hudobnými hviezdami. Keďže ich už nebaví tvoriť si hudbu len pre seba, zhodli sa na tom, že si založia vlastnú kapelu a pokúsia sa nejako presadiť. Nie všetko však ide tak hladko. Keď ich producenti neschválili z dôvodu neplnoletosti, skupinka už nevie čo má robiť. Vzápätí sa zoznámime s ďalšími postavami, ktoré prídu za skupinkou s návrhom, že môžu skúsiť ďalšiu alternatívu - založiť si virtuálnu kapelu pôsobiacu na internetových video-portáloch. Len za jednu noc od nahratia ich prvej skladby si ju vypočuje niekoľko stoviek ľudí a skupina sa stane slávnou. Okolo toho však všetci musia zápasiť s každodenným životom a nie všetko je také jednoduché. ~ V roku 2014, kedy som si v televízii prezeral kanály a snažil sa nájsť niečo, čo by pre mňa bolo zaujímavé, narazil som na tento seriál a hneď som si ho obľúbil. Je to najmä vďaka hercom a postavám, ktorí z celého seriálu robia veľmi sympatickú show, ktorá nielenže ubehne rýchlo, ale dokonca sa na ňu vcelku príjemne pozerá a ktorá dokáže pobaviť. Toho si ja veľmi cením, keďže takýchto seriálov veľa nie je a tie známejšie otrepané seriály ako Dva a pol chlapa ma už prestali baviť. Príjemne sa mi počúvala aj hudba, a to podobný štýl veľmi nemusím. Ako to už u podobných seriálov býva zvykom, humor je taký detinský. Niekedy sa nájde vtipná hláška, väčšinou tu sú však stále tie isté vtipy, ktoré sú ošúchané a pôsobia trápne. Dnes by som sa na tento seriál pozerať pravdepodobne nevydržal, ale pre 12-13 ročných ľudí to môže byť uspokojivá zábava.(20.3.2018)

V pohode teen seriál, humor ujde, sympatické postavy, dobrá hudba.. škoda, že to nieje známejšie, lepšie by bolo pozerať v TV toto a nie sračky typu panelák.. /90%/(4.6.2016)

Parta tinezerskich bukvic si zalozi tajnou internetovou kapelu, protoze je nikdo nebere vazne.. me se to ale kurevsky libilo.. takovy sitcom se jentak nevidi..(2.2.2018)