„Přijďte zpátky za dva roky" -- tuto odpověď slyší J.P., Bo a Robbie po každém zkušebním vystoupení. Hudba je jejich společnou vášní (a jsou opravdu dobří!), ale už jim leze na nervy, že je nikdo nebere vážně, jenom proto, že je jim pouhých patnáct let.
Jednoho dne však dostanou vynikající nápad: založí virtuální kapelu, které dají název THE AVATARS, a doslova přes noc se z nich stanou hvězdy... i když jenom na internetu. V reálném životě musí i nadále žít každodenní život mladých lidí v jejich věku, do něhož vzrušivé okamžiky vnáší škola, lásky, přátelé, rodina... Ovšem život ve stínu slávy se nesnáší tak lehce! (oficiální text distributora)

Aklain

Parta tinezerskich bukvic si zalozi tajnou internetovou kapelu, protoze je nikdo nebere vazne.. me se to ale kurevsky libilo.. takovy sitcom se jentak nevidi.. ()

kelto44

V pohode teen seriál, humor ujde, sympatické postavy, dobrá hudba.. škoda, že to nieje známejšie, lepšie by bolo pozerať v TV toto a nie sračky typu panelák.. /90%/ ()

TomX2

The Avatars som mal (a stále mám) veľmi rád a je len škoda, že v Česko-Slovensku tento seriál nie je veľmi známy. Od prvej epizódy sa zoznamujeme s troma ústrednými postavami, ktorí snívajú o tom, že sa stanú slávnymi a uznávanými hudobnými hviezdami. Keďže ich už nebaví tvoriť si hudbu len pre seba, zhodli sa na tom, že si založia vlastnú kapelu a pokúsia sa nejako presadiť. Nie všetko však ide tak hladko. Keď ich producenti neschválili z dôvodu neplnoletosti, skupinka už nevie čo má robiť. Vzápätí sa zoznámime s ďalšími postavami, ktoré prídu za skupinkou s návrhom, že môžu skúsiť ďalšiu alternatívu - založiť si virtuálnu kapelu pôsobiacu na internetových video-portáloch. Len za jednu noc od nahratia ich prvej skladby si ju vypočuje niekoľko stoviek ľudí a skupina sa stane slávnou. Okolo toho však všetci musia zápasiť s každodenným životom a nie všetko je také jednoduché. ~ V roku 2014, kedy som si v televízii prezeral kanály a snažil sa nájsť niečo, čo by pre mňa bolo zaujímavé, narazil som na tento seriál a hneď som si ho obľúbil. Je to najmä vďaka hercom a postavám, ktorí z celého seriálu robia veľmi sympatickú show, ktorá nielenže ubehne rýchlo, ale dokonca sa na ňu vcelku príjemne pozerá a ktorá dokáže pobaviť. Toho si ja veľmi cením, keďže takýchto seriálov veľa nie je a tie známejšie otrepané seriály ako Dva a pol chlapa ma už prestali baviť. Príjemne sa mi počúvala aj hudba, a to podobný štýl veľmi nemusím. Ako to už u podobných seriálov býva zvykom, humor je taký detinský. Niekedy sa nájde vtipná hláška, väčšinou tu sú však stále tie isté vtipy, ktoré sú ošúchané a pôsobia trápne. Dnes by som sa na tento seriál pozerať pravdepodobne nevydržal, ale pre 12-13 ročných ľudí to môže byť uspokojivá zábava. ()

• Podle analýzy dostupných dat, ve kterých chybí necelé 4 měsíce programu ze 7 let vysílání, je seriál nejčastěji umisťovaným pořadem v programu českého Megamaxu a jediným pořadem v historii stanice, který přesáhl hranici 10 tisíc odvysílání. Stanice ho vysílala 10 663x. (Vitox)