Macumba sexual

Alice, obchodnice s nemovitostmi, odjede se svým francouzským milencem na dovolenou na Kanárské ostrovy. Alice má velmi živé erotické sny, ve kterých vystupuje exotická černoška se svými dvěma otroky (muž a žena). Šéf Alici zavolá, aby se setkala s princeznou Obongo, která má zájem koupit nějaké nemovitosti. Alice princeznu navštíví a zjišťuje, že princezna je ta samá žena, o které se jí zdálo. (RetroMan)

Kusko.t2

Klasicky snový Franco sa už ako retardovaný správca hotelu vo výslužbe (Meme) vracia z časti cez zrecyklovaný scenár späť ku LES POSSEDEES DU DIABLE, aby dal možnosť Line Romay (Alice Brooks) prežiť ďalšiu, tentoraz „čierno-bielu“ exotickú fantáziu popri náročnej práci realitnej maklérky. Kanárske ostrovy poskytli pre túto príležitosť to pravé miesto na odpočinok od stresu, tak typickým pre uponáhľaný svet nehnuteľností. Netýka sa to ale Jessa Franca a Liny Romay – nosné produkčné duo filmu. Keďže do ospalej atmosféry hotelovej nudy nečakane zasiahne šéf, ktorého slovo je pre Alice aj na dovolenke sväté, musia sa posteľné radovánky prerušiť čím sa nečakane naskytne aspoň malá šanca pre personál hotelu na výmenu spoteného povlečenia. Rysuje sa totiž veľmi lukratívny kšeft s akousi princeznou Obongo. Vizerá to tak, že na Alice Krajina zázrakov ešte len čaká. Na vstup jej tentoraz postačia iba krátke zarezané kraťásky a voľné tielko. Nočné mory, sexuálne fantázie animálneho charakteru, voodoo rituály v púšti či akési na ruby obrátené zoschnuté kura v grotesknej polohe medzi nohami, sa však po prvoplánových soft-core scénach hraničiacich s pornom javia ako zlý vtip spôsobený slnečným úpalom. Možno nabudúce. ()

Gorehound

Francova psychosexuálna nočná mora, v krásnej a sureálnej krajine, na tú je ako vždy kladený veľký dôraz. Púšť more a len veľmi voľné rozprávanie, uhraničivá Lina a Ajita Wilson, podivný a pôsobivý Franco, lepkavá a strašidelná a veľmi zvláštna atmosféra. Franco to zasa utiahol na nej. Len pre zasvätené publikum. ()

gumli

Franco má trochu prekvapil,je to jeden z tých lepších filmov z jeho tvorby,ktorá je veľmi bohatá,ale veľa jeho filmov nestojí za nič.Film bol nakrúcaný na Kanarskych ostrovoch.Zhruba 70 percent filmu herci nie sú takmer vôbec oblečený,niekedy ale film nemá ďaleko do porna.Vo filme hrá aj samotný Jess Franco,hraje recepčného v hotely,ktorý sa správa ale skôr ako dement.Trochu bizárni je pohľad na čiernu krasavicu Taru,ako si vedie na povrázkoch dvoch otrokov,ženu a muža,ktorý idú štvornožky ako psy.Mimochodom sú celý film obaja úplne nahí.Alica,snúbenica mladého spisovateľa je fakt kočka,to každý môže posúdiť sám. ()

RetroMan

Zvláštní film, který se odehrává na pomezí snu a skutečnosti, typický pro Franca. V tomto dominuje opět Lina Romay, které to mimochodem snad sluší ze všech filmů nejvíc, a Ajita Wilson. Opět jde o sex, opět jde o touhu a vášeň, které všichni podléhají. Zajímavý konec, zajímavá lokace, ale už jsem těmito filmy nějak přesycen. Některé scény jsou na hranici mezi softcore a hardcore. ()

pornogrind

Na tenhle snímek jsem se těšil už strašně dlouho. Konečně nastal jeho čas a po dokoukání u mě převládá mírný zklamání. Prostě jsem čekal větší psycho. Black Woman mě teda moc nezaujala, ale bloncka byla docela žvejkatelná a dalo se na ni alespoň koukat. Po vizuální stránce je to na dobré úrovni. A po zvukové taky. Chválím i výběr lokace. Když to shrnu : Není to špatný, ale taky to není ( pro mě ) to pravý ořechový. Lepší průměr. ()