Tamjeong : deo bigining

(neoficiální název)

Komedie / Krimi / Thriller

Jižní Korea, 2015, 120 min

• MartinezZ

Nebylo by to dokonce vůbec špatný, kdyby... Kdyby do nebylo tak moc typicky (jiho)korejský - furt na sebe ječej; hlavně ze začátku plno příliš si podobných ksichtů; přeplácané od chvíle, kdy už ten mišmaš přestává bavit, a navíc, a taky díky tomu, moc dlouhé a úplně žadonící o prostříhání. Např. minimálně všechno po finální nemocnici už tam být nemělo. Nejprve to tak vypadalo na slušné ***, tohle to ale zase shodilo o nějaký ten schod níže.(3.7.2016)

Jak pise MartinzZ - je to tak moc korejsky! A to mam rada. Super dvojka, dobrej pripad a ohromna prdel. 4* jisty. Btw uvest u asijskyho filmu jako negativum, ze obsahuje hodne podobnych xichtu.. trochu ostuda, ne?(31.12.2016)

Asi mi stačí ke štěstí málo, ale mě tahle záležitost bavila neskutečně. :-D :-D A ne jen mě, dívala jsem se na to s rodiči a ti se u toho očividně bavili stejně tak, jako já. Krimi přímo zbožňuju a ráda hádám, kdo zločin udělal, ale tady bych to teda nikdy nedala dohromady! Hlavní dvojice mě bavila. O to více, že Dong Il Seong je můj herec číslo jedna, co se týče starší generace herců a se Sand Woo Kwonem jsem právě dokoukala seriál. Jejich špičkování, kočkování a následné porozumění :-D dávalo parádní šťávu. Rozhodně budu tento film doporučovat!(2.7.2017)

Kwon Sang-woo jako korejský Sherlock Holmes, kterého nevzali k policii, tak se tam aspoň snaží vetřít a Seong Dong-il jako drsňácký detektiv, který ho musí snášet, aby dostali kamaráda z vězení. Dobře jsem se při jejich popichování bavila. Mám ráda filmy, kde je humor postavený na nesourodý, zprvu se nesnášející, hláškující dvojce a tady to skvěle fungovalo. Bylo tam několik scén, kdy jsem se fakt nasmála. Humor je navíc mixnutý akcí, takže to slušně odsýpá a ty dvě hoďky mi utekly strašně rychle. Přeloženo.(12.6.2016)

Musím se zeptat manželky, jestli tomu můžu dát slabší tři hvězdičky.(22.12.2018)