poster

La mansión de los muertos vivientes

 • USA

  Mansion of the Living Dead

Horor

Španělsko, 1985, 97 min

Režie:

Jesús Franco

Kamera:

Jesús Franco

Hudba:

Jesús Franco

Střih:

Jesús Franco
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Bloody13
  ***

  Typická softpornová Francovka. Hororu jen střídmě, hlavně hodně erotiky. Nekorunovaný král trashů vyslal na misi čtveřici nadržených lesbiček, které se nevídaně často mazlí, třou se o sebe a vzájemně si vylizují chlupaté pekáče. S nahotou se Franco opravdu nesral, takže vám z těch koziček a bobrů půjde hlava kolem. Dojde i na skupinové znásilnění, desetivteřinový sex, masturbaci a jednu obzvlášť nechutnou děvu s řetězem na krku. Temné kostlivce ze série Blind Dead ale nečekejte. Zdejší mrtvoly nosí bílé kápě a na ksichtě mají rozleptanou bílou čokoládu s kapkou marmelády. Vlastně ani nevim, za co přesně ty tři hvězdy. Možná z důvodu, že je to celý tak pitomoučký, až je to chvílema i sranda.(3.7.2014)

 • Iva8bitova
  ****

  Ani Lina Romay nemládne. Tenle mistrův pozdní sběr o čtveřici mírně odrostlých rozpustilých paní, které se tak dlouho toulají prázdným hotelem, až je dostanou vraždící mrtví mniši, stojí za to.(6.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace