Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Davies182
  ****

  1. & 2. sezóna: S citem vybraná přidaná hodnota pro jeden z nejcoolovějších televizních "pop-corn thrillerů" současnosti. Ryze dialogovými mini-epizodkami tvůrci rozvíjejí oblíbené charaktery, každá jedna minuta prohlubuje divácké sympatie k místním hrdinům. Cinemax zaslouží ohromnou pochvalu.(28.12.2014)

 • Pajky3
  ****

  Takový malý doplněk pro každého fanouška Banshee, který rozšiřuje příběh našich hrdinů. Není sice úplně nutné ho vidět (Některé části jsou i přímo v seriálu), ale rozhodně neuškodí, když si na něj přeci jen najdete čas. Kraťoučké epizody utečou jako nic a vám se tím může trošku rozšířit názor na postavy.(24.3.2015)

 • dragon94
  *****

  Dost dobrý bonus k seriálu Banshee, Který nám ukazuje něco víc z minulosti hlavních postav. Některé díly jsou hodně dobré jiné jen dobré. Ale účel to splňuje více než dobře. 5* 90%(7.7.2014)

 • Wez
  *****

  Střípky z minulosti některých postav,fanouška potěší,protože se pár nových věcí o hrdinech dozví a zdá se mi to dost originální,alespoň já jsem něco podobného ještě neviděl-fanouškům doporučuji zkouknout(15.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace