Banshee Origins je kompilace krátkých příběhů týkajících se jednotlivých postav, odehrávajících se v dávné minulosti i jen pár měsíců před hlavní dějovou linkou. Dostává se nám tak hlubšího poznání charakterů v seriálu Banshee (2013) a lepšího pochopení motivace postav. Můžeme zde například sledovat počátky vztahu Lucase a Anny, přátelství mezi Sugarem a Proctorem, snahy detektiva Racina dopadnout Rabbita, obtížné manželství Siobhan, rebelování Rebecky, seznámení Carrie a Gordona a mnohé další. (Eržik)

Davies182

1. & 2. sezóna: S citem vybraná přidaná hodnota pro jeden z nejcoolovějších televizních "pop-corn thrillerů" současnosti. Ryze dialogovými mini-epizodkami tvůrci rozvíjejí oblíbené charaktery, každá jedna minuta prohlubuje divácké sympatie k místním hrdinům. Cinemax zaslouží ohromnou pochvalu. ()

Pajky3

Takový malý doplněk pro každého fanouška Banshee, který rozšiřuje příběh našich hrdinů. Není sice úplně nutné ho vidět (Některé části jsou i přímo v seriálu), ale rozhodně neuškodí, když si na něj přeci jen najdete čas. Kraťoučké epizody utečou jako nic a vám se tím může trošku rozšířit názor na postavy. ()

dragon94

Dost dobrý bonus k seriálu Banshee, Který nám ukazuje něco víc z minulosti hlavních postav. Některé díly jsou hodně dobré jiné jen dobré. Ale účel to splňuje více než dobře. 5* 90% ()

Wez

Střípky z minulosti některých postav,fanouška potěší,protože se pár nových věcí o hrdinech dozví a zdá se mi to dost originální,alespoň já jsem něco podobného ještě neviděl-fanouškům doporučuji zkouknout ()