Cut Man (S01E02) (epizoda)

 • USA

  Cut Man

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2015, 53 min

Tvůrci:

Drew Goddard

Režie:

Phil Abraham

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Scénář:

Drew Goddard

Hudba:

John Paesano

Scénografie:

Loren Weeks
(další profese)
 • ConanVJ
  *****

  Pecková epizoda, kdy se opět posunul Daredeviluv origin ve formě dalších flashbacků.Je to navíc hodně temný s nabušeným finálem. Díl je i docela hodně krvavý. Ještě lepší, než první díl.(31.7.2017)

 • bart_
  *****

  Mistrovské. Dokonalé. Nepopsatelně atmosférické... Jediným slovem: nářez. Překvapuje mě, že zrovna takový skvost dokázala vyprodukovat na světlo světa právě stáj Marvelu - ale co chcete, když v komiksové řadě takovéto příběhy bez překážek vycházejí neustále?... Téže jako v předloze, i zde je příběh po obsahové stránce nesporně kvalitní, napínavý jak kšandy, a taktéž velice emotivní. Co dodat k závěru? Pro neznalce skvělá lekce dějepisu a odhalení, proč se Matt stal Daredevilem... Dialogy jsou mimochodem perfektně sepsané - celkově scénář nevyjímaje. Scéna s hasícím přístrojem je špičková. Finální akční sekvence na jeden záběr je vrcholem tvorby scénografie... prostě bezchybné a po řemeslné stránce naprosto dokonalé.(19.12.2016)

 • Imrwere
  *****

  Druhá epizoda vysoko nasazenou laťku epizody první snadno ani ne přeskočila, jako spíš lehce překročila. Zde už každému divákovi musí být jasné, kolik surovosti a nejen zlámaných kostí následující příběh přinese. A počet sebraných životů? O tom se snad nebudeme ani bavit. Již teď je slíbená kvalitní podívaná a to od všech účinkujících, vedlejších postav nevyjímaje.(2.9.2018)

 • PavelVanekArt
  *****

  Syrovost už z toho čiší a jestli se půjde víc na kost, tak jedině dobře(3.11.2017)

 • Kaka
  ****

  Zajímavá alternativa série, která je zřejmě přetavená v jakési "minifilmy". Cestujeme v čase, díky čemuž poznáváme lépe hlavního hrdinu a jeho motivace. Jednotlivé epizody mohou mít zřejmě časovou promlku mezi sebou, což nevadí.(26.7.2020)

 • - Postava Claire Temple je volná adaptace postavy z krátkotrvajícího komiksu Marvel z roku 1970 „Night Nurse“. V současné době je tento titul také neoficiálním přezdívkou marvelovské lékařské praktikantky z New Yorku, která poskytuje lékařskou péči superhrdinům s vědomím, že bude respektovat jejich tajné identity. (Epistemolog)

 • - Bojová scéna na chodbě je poctou snímku Old boy (2003), tak remakeu Oldboy (2013). (Epistemolog)