Fiskovi se daří pokročit ve svém plánu, který může Hell's Kitchen rozervat na kusy. Murdock a Foggy vezmou případ šikanovaných nájemníků a snaží se jim pomoct. (Netflix)

Imrwere

Samotný název epizody je více než přesný, to však každý při sledování pochopí. Nastolený standard neutichá a jede se v zajetých kolejích. Fisk jasně dominuje a odvrací svůj opatrnější nástup. Už teď je jasné, že být jeho protivníkem nebude nic lehkého a splnění cílů jak na straně dobra, tak na straně zla bude stát ještě hodně úsilí. Super pokračování a nezodpovězené otázky přibývají. ()

BaronMartin

Velice příjemný pohodový díl, který dělá všechno stejně dobře jako epizody předešlé. Opět musím pochválit ten vizuál, kameru a celkový vzhled seriálu, který prostě vypadá výborně. Vizuálně je to strašně pěkné, akční scény jsou skvěle natočené, opět tu máme jistou scénu, která je točená na jeden záběr, a tyhle momenty jsou prostě dobré. A samozřejmě tu máme znovu naprosto fantastického Fiska, který je strašně sympatický a zároveň brutálně drsný a temný záporák. A hrozně si užívám jeho vztah s Vanessou. Hodnocení: 75% ()

Hyssi

Ty pičo :D Díl plný skvělé akce a zvratů, které by nepředpověděl ani Einstein. Opravdu skvělý díl, a jsem zvědav jak to dopadne s Mattem... Z dílu plyne ponaučení : Nikdy něvěř negrům ;) [100 %] ()

muti

Fisk je zaujímavý záporák, ktorý má zmysel nielen pre umenie, ale to ak vie so ženami. Nie je to taký bezduchy zločinec, tú komixovosť z neho cítiť. Pamätáš na uneseného chlapca? Tí muži tu už nebudú obsmŕdať. Good. A rande dopadlo na výbornú. ()