Fisk získává převahu a zničit ho je daleko těžší. Daredevil bojuje se svými vlastními démony. (Netflix)

Kaka

Trochu moc divoké/exotické a rozevláté na pragmatické a v rámci komiksu nebývale realistické univerzum hrdiny, který co pár chvil dostává po tlamě. I tak je tam ale několik klíčových bodů, které stojí za vidění. V podstatě se jedná o dva důležité souboje. ()

Imrwere

Dva hlavní protagonisté se setkávají tváří v tvář. Ovšem zatím ne tak, jak by bylo třeba a Kingpin stále netuší, kdo proti němu stojí. Uff, ale mocný okamžik to tedy byl a pro samotného Matta nesmírně důležitý. Díl byl opět slabší na to, na čem si zakládá a to znamená co? Že by další léčbu šokem? Uvidíme. ()

LachtanShows

Možná mírný úpadek, možná ne, každopádně Vincent s příjmením, které jsem líný psát, se u mě staví do pozice jednoho z nejprokreslenějších záporáků všech seriálů, které vzešly z marveláckých komiksů. Možná už jen proto se mi letos tak trefil do noty Hawkeye, od kterého jsem původně nečekal vůbec nic. ()

aR3Zz

Dechberoucí! Zatím nejlepší díl, naprosto skvěle zpracovaný. Fisk má navrch, Daredevil dostává nakládačku. Oba hrdinové se poprvé setkávají. Opět brutální sysrové scény. A skvělá bojová. A na konci dějový zlom, jak už jsme zvyklí. 100% ()

DarweyD

Filosofická symfonie zakončená epickým fightem. Je hodně málo seriálů/filmů/videoher, které dokáží udržet vaši pozornost a zájem napjatý po celou stopáže epizody, bez jediného zaváhání. Dle mého názoru neexistuje lepší příběhové médium, než Daredevil. Tento díl je jasným důkazem. ()

Hyssi

Po prvních 8 minutách zpovídání se jsem byl docela znuděný, ovšem pak přišla na řadu opět akce a já jsem byl zabaven celou dobou až dokonce dílu.. Konečně někdo zjistil kdo je Daredevil, a jsem zvědavý jak s tím naloží. Škoda slabšího startu... [90 %] ()

BaronMartin

Opět poměrně pomalá epizoda, tempo seriálu v téhle části lehce vázne. Pořád tu je ten problém, že některé scény vůbec nemusely být takto dlouhé a některé momenty nemusely být vůbec. Myslím, že zkrácení série třeba na 12 nebo 11 epizod by neuškodilo. Pořád je to ale poctivý seriál, který je skvěle natočen, má chytlavý a zajímavý příběh a spoustu skvělých scén. Příkladem moment, kdy Murdock poprvé potká osobně Fiska, ten je strašně napínavý a má skvělou nepříjemnou atmosféru. Taky se nám tu lehce nastiňuje organizace The Hand, která ještě dostane prostor ve 2. sérii. A finální moment, kdy Foggy odhalí pravdu o Mattovi, je výborná scéna. Hodnocení: 70% ()