Daredevil - Season 1 (2015) (série)

Stezka spravedlivých (S01E11)

(epizoda)
  • USA The Path of the Righteous

Fisk i Murdock zápasí s důsledky svých dřívějších rozhodnutí a Ben s Karen se přiblíží poznání Fiskovy skutečné minulosti. (Netflix)

Imrwere

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začíná to být opět lepší. Zejména postava Karen vychází z pomyslného stínu a její jednání na vlastní pěst je velice sympatické, jako ona sama. Opět se začíná přitvrzovat a jelikož se pomalu, ale jistě, blíží finále série, zcela logicky stoupají emoce. Některé pasáže jsou zamotanější, jiné zase dostávají smysl. Nezodpovězené otázky však stále tíží. ()

Hyssi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za prvé bych řekl že jsem hodně rád, že v seriálu nejsou ohrané klíšé... Následovně bych řekl, že první půl hodina dílu byla absolutně zbytečná kecací sračka, ale pak se opět přešlo k akci a bylo to super. Následovně bych řekl, že charakter Karen jak už podle jména napovídá je úplná píča. Opravdu je mi hrozně nesympatická a hrozně mi vadí... Mám doslova chuť přeskočit dialogy s ní. Pochválil bych opět finální scénku, která je jako vždy neskutečná... Ale celkově zatím nejslabší díl... [60 %] ()

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vyjma posledních pár minut nic, co by stálo opakovaně za vidění. Některé postavy jsou zajímavé dlouhodobě (Fisk, Ben, Foggy), jiné dlouhodobě otravné (Karen). ()

klukluka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Paráda! Přehlídka extrémních emocí bez velkých slov a zbytečných gest. Je to vážně vynikající. Nenajdete tam tolik patosu, jako v té mé jediné předešlé větě. Je to poctivý! ()