Halíř a desetník (S02E04) (epizoda)

Penny and Dime

John Paesano

Zvuk:

Joe Barnett

Scénografie:

Stephanie Q. Bowen (set dekoratér)

zaver s punisherom bol pre mna miernym sklamanim. tato dejova linia by si zasluzila viac dielov. asi to bol aj dovod skveleho spin-offu, ktory nasledoval. mozno je problem v tom, ze som najprv sledoval punishera a mal adekvatne vysoke ocakavania. skutocnostou vsak je, ze punisher vyrazne zatienil daredevila. osobnostne i herecky.(11.6.2019)

Skvělé vyvrcholení prvního aktu druhé série, jenž si pro sebe celý nekompromisně ukradl lahůdkový Punisher. A ta míra temnoty, drsnosti a hlavně brutality mě v této sérii (a obzvláště v tomto dílu) nepřestává udivovat... Je tohle vůbec ještě ten samý Marvel, jenž nám v kinech servíruje rodinné přebarvičkované Avengers?! 90 %(27.3.2016)

Tak si tak říkám, jestli se dívám na správný seriál, jelikož, co se obsazení týče, tady jasně dominoval Frank alias Punisher a jeví se v sérii jako doma, ve své vlastní. To je pro mě samozřejmě dobře, protože je mnou oblíbenější hrdina a chvíle, kde je on, si nemálo užívám, takže tato epizoda mi dala opravdu slušně nažrat. Jon Bernthal zkrátka dělá z výborného seriálu naprosto skvělý seriál a co se týče jeho závěrečného monologu? Nemám slov. Tohle byl dosud nejlepší epizodní počin, jehož poslední vteřiny s sebou přinesly zajímavé překvapení v podobě též zajímavého hosta na plátně.(2.9.2018)

Naprosto skvostná epizoda s hodně pomíjivým nádechem. Punisherova emocionální scéna patří vůbec k tomu nejlepšímu, co MCU, potažmo Netflix přinesl. A samozřejmě ta Electra na konci! Prostě Wau. Akorát mám takový nepříjemný pocit, že to Karen brzy odskáče.(25.3.2016)

Další vynikající díl, který si i přes všechnu brutalitu a potoky krve udržuje emocionální náročnost předchozích epizod. Punisher je, i přes masku drsňáka, v jádru citlivý člověk. Na žádném jiném díle se to nezobrazuje lépe. Přesto by mě nepřekvapilo, kdyby byl Punisher žákem Sticka. Mají podobné morální smýšlení a bojové schopnosti. Nasvědčovala by tomu i skutečnost, že Stick hledá pro svůj výcvik vojáky. Uvidíme, co přinesou další epizody, na které se prostě nemůžu těšit více. 9/10(16.3.2017)