Kinbaku (S02E05) (epizoda)

John Paesano

Zvuk:

Joe Barnett

Scénografie:

Stephanie Q. Bowen (set dekoratér)

Tak to prece jenom bude pro Matta hodne osobni, coz je moc dobre. Na chvilku byla akce nahrazena flashbacky, coz je taky fajn. Dozvime se neco noveho o nasich hrdinech a ze vsech tech uzasnych bitek nam nepraskne hlava. Pribeh nam zacina houstnout i co se tyce Punishera. Jsem moc rad, ze jsme se ho nezbavili na dobro.(24.3.2016)

Tak přeci jen trocha upuštění od toho, co předchozí čtyři epizody nastolily. Punisher je dočasně mimo dění a na scénu přichází vyzývavá, ale přechytralá a vyčůraná Elektra. Díl doprovázely opět návraty do minulosti, což stejně jako dřív, neznamená nic jiného, než odhalení dalších důležitých informací. A když už se konečně začne schylovat k nějaké akci, je konec. Je to sice pech, ale nejsme jediní, kdo je zaskočen. Šokovaný je totiž i sám Matthew. To vše však znamená značný příslib do dalšího pokračování.(2.9.2018)

V průběhu celého dílu jsem čekal na nějakou pořádnou akci, která se stejně nedostavila. Namíst toho jsem se dozvěděl pár dalších informací, které rozvinuly postavu Elektry a Matta. Co je ale mnohem důležitější, je že se konečně někam posunul i souboj Foggyho a Reyesové. Od další epizody čekám brutální masakr, protože to je jediná věc, která mi v tomto díle chyběla. 7/10(16.3.2017)

Ne každému Elektra sedne, ale pro ty komu ano, je to určitě záživná epizoda. Je jí tu dost, je hot, umí se prát a je divoká. Uvidíme, jak se v dalších dílech využije její potenciál.(20.8.2020)

Postava Elektry je zajímavá a mohla by seriál ještě více oživit. Opravdu jsem si užil flashbacky s ní, ale i linku v přítomnosti. Je ale škoda, že se tato epizoda moc nesoustředila na Punishera a že jsme se nedočkali mnoho akčních scén (vlastně skoro žádné). Líbí se mi, že spolu Karen a Matt začali chodit, i když to není zrovna to, co čekám od akčního seriálu. Ale rozhodně to nebyla zlá epizoda. Někdy je třeba zvolnit.(25.12.2020)