Kinbaku (S02E05) (epizoda)

 • USA

  Kinbaku

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2016, 56 min

Tvůrci:

Drew Goddard

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Scénář:

Lauren Schmidt

Kamera:

Martin Ahlgren

Hudba:

John Paesano

Zvuk:

Joe Barnett

Scénografie:

Stephanie Q. Bowen (set dekoratér)
(další profese)
 • SpaceOdyseus
  *****

  Tak to prece jenom bude pro Matta hodne osobni, coz je moc dobre. Na chvilku byla akce nahrazena flashbacky, coz je taky fajn. Dozvime se neco noveho o nasich hrdinech a ze vsech tech uzasnych bitek nam nepraskne hlava. Pribeh nam zacina houstnout i co se tyce Punishera. Jsem moc rad, ze jsme se ho nezbavili na dobro.(24.3.2016)

 • Imrwere
  ****

  Tak přeci jen trocha upuštění od toho, co předchozí čtyři epizody nastolily. Punisher je dočasně mimo dění a na scénu přichází vyzývavá, ale přechytralá a vyčůraná Elektra. Díl doprovázely opět návraty do minulosti, což stejně jako dřív, neznamená nic jiného, než odhalení dalších důležitých informací. A když už se konečně začne schylovat k nějaké akci, je konec. Je to sice pech, ale nejsme jediní, kdo je zaskočen. Šokovaný je totiž i sám Matthew. To vše však znamená značný příslib do dalšího pokračování.(2.9.2018)

 • Krub
  ****

  V průběhu celého dílu jsem čekal na nějakou pořádnou akci, která se stejně nedostavila. Namíst toho jsem se dozvěděl pár dalších informací, které rozvinuly postavu Elektry a Matta. Co je ale mnohem důležitější, je že se konečně někam posunul i souboj Foggyho a Reyesové. Od další epizody čekám brutální masakr, protože to je jediná věc, která mi v tomto díle chyběla. 7/10(16.3.2017)

 • Kaka
  ****

  Ne každému Elektra sedne, ale pro ty komu ano, je to určitě záživná epizoda. Je jí tu dost, je hot, umí se prát a je divoká. Uvidíme, jak se v dalších dílech využije její potenciál.(20.8.2020)

 • Dave12345678
  ****

  Postava Elektry je zajímavá a mohla by seriál ještě více oživit. Opravdu jsem si užil flashbacky s ní, ale i linku v přítomnosti. Je ale škoda, že se tato epizoda moc nesoustředila na Punishera a že jsme se nedočkali mnoho akčních scén (vlastně skoro žádné). Líbí se mi, že spolu Karen a Matt začali chodit, i když to není zrovna to, co čekám od akčního seriálu. Ale rozhodně to nebyla zlá epizoda. Někdy je třeba zvolnit.(25.12.2020)