.380 (S02E11) (epizoda)

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2016, 56 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • bartias
  ****

  7/10(1.5.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Frankův plán s Karen neměl chybu... Znovu a jednoduše: brutus maximus.(15.12.2016)

 • Imrwere
  *****

  Mírně uvolněné tempo s absencí Fiska. To ale není nic, co by vadilo, protože tvůrci mají v rukávu nespočet žolíků a jedním z nich je právě od začátku dominující Punisher. Ten je v této epizodě naprosto famózní a excelentní. Brutálně likviduje své nepřátele, ale přitom se přetavuje na stranu ochránce. Spřáhne se nakonec s Daredevilem? Za zmínku rozhodně stojí i nadále úřadující sexy, ale nemilosrdná Elektra, která si vyšlápla nejen na Stickovy kumpány, nýbrž vře touhou odstranit i jeho samotného. A jelikož se pomalu, ale jistě blížíme k závěru série, tohle začíná být zajímavé. Hodně zajímavé. Spousta otázek je zodpovězena, jenomže nemálo jich ještě na vysvětlení čeká.(4.9.2018)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Punisher vladnul tomuto dilu, Elektra a Matt na to nebyli o nic hure. Ale Frankuv plan s Karen v jidelne byla radost sledovat.(28.3.2016)

 • Frantisek.Fu
  *****

  95%(27.4.2018)

 • Krub
  *****

  Udivuje mě, že se tvůrcům daří do jediného dílů nacpat tolik příběhů tolika postav. Válka v Hell's Kitchen zuří na maximum a nezbytně si to na všech bere daň. Z celého dílu považuju za nejlepší, vývoj Mattova postoje k Frankovi. Doposud ho schvaloval jako člověka, co dělá dobrou věc hodně špatným a dlouhodobě nefunkčím způsobem. Nyní si ovšem připustil, že poslat všechny padouchy do vězení taky nikam nepovede. Ruka mezitím sílí, narozdíl od Sticka, který se nyní bude muset vypořádat s Elektrou. Do toho všeho tvůrci ještě přimíchali vývoj Claiřiného postoje ke své práci, a lze očekávat, že se změní i její chování k Mattymu. Doposud chtěla pouze dělat svou práci, nyní ji ale více záleží jesti je její práce správná. 9/10(17.3.2017)

 • mourek10100
  ****

  Zvolněné tempo. Tentokrát bez Fiska, takže opět vládl Punisher. Kdy už si nasadí tu lebku? btw Elektra s dýkama super!(25.4.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace