A Cold Day in Hell's Kitchen (S02E13) (epizoda)

Akční / Krimi / Mysteriózní

Douglas Petrie

Martin Ahlgren

John Paesano

Damien Smith

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

9/10(3.5.2016)

In devil we trust. --- Nebudu komentovat. Tato epizoda byla přímo o zástavu srdce... dění druhé série stejně jako v první se dočkalo neuvěřitelného vygradování. Ačkoliv je finále po dějové stránce trochu nedotažené, seriálu to odpustíte. Poslední scéna byla něco perfektního. Jsem doslova nadrženej na 3. řadu, která bude doufám inspirována Born Again, jedním z nejlepších komiksů, co byl kdy napsán... Prostě a jednoduše: dokonalost... Must see.(15.12.2016)

Finále. Epizoda plná zadostiučinění, ovšem asi ne tak, jak by diváci asi očekávali. Bylo jasné, že život musí položit nějaké důležité postavy, nevyjímaje někoho z hlavních hrdinů. Ovšem můj odhad byl docela jiný a neskrývám vlnu překvapení. Závěrečná epizoda byla hodně emotivní, zejména, když se Matt před sobě blízkou osobou ke všemu doznal. I am Daredevil.(5.9.2018)

Tak finale mame za sebou. Je trosku skoda, ze akcni jednozaberova scena s motorkarema ze treti epizody nebyla prekonana. Jinak je to ale vyborne zakonceni skvele serie, kde se vsechny dejove linky dockali uspokojiveho zaveru, zaporaci dostali na zadek a kladasove byli testovani na samou hranici unosnosti. A tak to mame radi. Nemuzu se dockat az se znovu uvidim s oblibenymi charaktery! Netflix ftw.(29.3.2016)

95%(27.4.2018)

No comment.(2.6.2018)

Netflix zase nezklamal a z Daredevila udělal zase Mervel-nářez roku. Díky, byla to pecka.(21.7.2016)

Komentář obsahuje spoilery! Zhruba v polovině jsem si říkal, že to celé skončí jako jeden velký kompromis. Daredevil shodil Nobua ze střechy, čímž se dopustil vraždy. (Přestože ho dorazil Stick, Matt nemohl tušit, že Nobu přežije i tohle.) Frank se vydal na pomoc ostatním hrdinům, čímž dokázal, že není úplný psychopat. Elektra sice zemřela, ale i to považuji za kompromis, protože smrtí Matta by nikoho moc nedojali, a kdyby nezemřel nikdo, vyzněl by celý konec jako obrovské klišé, kde hlavní hrdinové přežijí nepřežitelné a porazí neporazitelné. Opravdu výrazná pointa ale přišla až v posledních minutách. Frank spálil svůj bývalý dům. Tento čin chápu jako definitivní odproštění od cesty pomsty. Nyní už nezabíjí jen vrahy své rodiny, jeho bitva nabyla daleko větších obrátek. ______ No a samozřejmě musím zmínit i finální scénu s Karen a Mattam. Matty řekl Karen pravdu, čímž si ji nejspíš získá zpátky. K ničemu takovému by ale nedošlo, kdyby přežila Elektra, jeho pravá a celoživotní láska. Kdyby Elektra nezemřela, nikdy by se k tomuto odhalení neodhodlal. Matty u mě trochu ztrácí na úctě. Nikoli však seriál, který přidělil zápornou vlastnost i Mattovi, čímž definitivně dokázal, že nenabízí jedinou postavu, která by byla dokonalá. Vynikající závěr vynikající série si nezaslouží nic jiného než 9/10.(18.3.2017)

Příspěvek obsahuje lehce pochopitelné,ovšem zásadní spoilery. Pro mě byla trošku odbočka mimo předchozí díl, ovšem finále se mi líbilo velice. Hodně mě potěšilo cameo Jerry, což jsem vskutku nečekal a pěkně se to propojuje. Jelikož firmu vlastní Rand, tak se v Iron Fistovi asi objeví oba dva s Foggym. Nicméně jsem kroutil nad jednou zásadní smrtí. Jask už jsem pochopil mimo jiné z minulé série, Netflix se neštítí smrtí zásadních postav, které navíc pitomě neoživuje po vzoru Arrow (výjimkou budiž Nobu, ale tomu už je konec). Takže mi vrtalo hlavou, sakra Ben Urich byl zásadní postavou, ale Elektra? S tou jsem tak nějak počítal do Defenders. Nuže nicméně nastal očekáváný cliffhander a abych nějak zakončil moje putování. Tuhle řadu opravdu táhnul Frank Castle s už ikonickou lebkou na hrudi! YES! Byla to jízda.(1.5.2016)