Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ****

  Oproti předchozím sériím méně akce, víc dialogů, některé epizody se trochu vlekly, ale druhá polovina série naprosto strhující, poslední dvě epizody bezchybné a celkový výsledek víc než dobrý. Zajímavě působily také nové postavy agenti Nadeem a Poindexter. Doufám, že pozrušení Iron Fista a Luka Cage se netflix nevykašle i na Daredevila, protože by to byla škoda.(25.11.2018)

 • sharky
  ***

  Nechci být moc zlej, protože jsem si první 11 dílů docela užil a ten obvyklý problém Marvel/Netflix seriálů, že je tu příliš mnoho dílů na příliš málo děje tady není zdaleka tak hrozný jako třeba ve druhé sérii. Hodně příjemným osvěžením je speciální díl z Kareniny minulosti, takových „jiných“ dílů mohlo být klidně víc. Co se ale nepovedlo jsou postavy a jejich chování a vývoj. Fisk přestal být zajímavý a sexy, Matt je tak nějak furt stejně nudný a jedinou dramatickou postavou, která si projde nějakým smysluplným vývojem je agent Nadeem. Ale ani u něj to nefunguje na 100 %. Největší průšvih je ale scénář posledního dílu, kde se postavy chovají úplně mimózně nelogicky. Takové finále (seriál patrně skončil) Daredevil po výborné první řadě nezasloužil.(7.1.2019)

 • Matyeos
  ****

  Kdyby měla třetí série o pět dílů míň, bylo by to příjemnější. Člověk se často nechce koukat na další rozhovor s Karen nebo Foggym, či emoční chvíle postav, ale spíš vidět posun v hlavní dějové lince. Oproti tomu je třeba zmínit, že díl věnovaný minulosti Karen byl naopak příjemným zpestřením. Naprosto excelentní jsou bojové scény točené pevnou kamerou, často v jednom záběru. To je na Daredevilovi opravdu tím nejlepším. Silným prvkem jsou i dobře napsané postavy, Fisk je i herecky opravdu jedinečný.(9.11.2018)

 • Hanys_
  *****

  Nebýt posledního záběru, vypadalo to jako uzavření Daredevila na Netflixu. Ale podařené. Návrat Kingpina rozhodně prospěl (v S3 je z něj padouch Escobarova formátu), budoucí Bullseye těžký protivník a hlavně parádní postava Nadeema. Tak nějak celkově z toho jde cítit, že právě tenhle seriál je jednou z výkladních skříní Netflixu.(30.11.2018)

 • 3DD!3
  *****

  Návrat ke kořenům. Ninjové a Elektra byli fajn, ale konfrontace s Fiskem je pro Murdocka přece jen mnohem osobnější. Třetí série je hodně ponurá, plná ztráty, je o odhalování bolestivé pravdy. Psaní... skvělé, i přes pár zkratek perfektně zachycuje vývoj postav od sebevražedných depresivních stavů k vyrovnanosti a naopak. Spousta emocionálně vyhrocených scén. Představení Bullseye funguje (Bethel hraje výborně) i když se svému komiksovému předobrazu podobá jen trochu. Konfrontace obou protivníků jsou ukázkové a bitky znovu berou dech. Televizní špička.(6.11.2018)

 • - Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) v Mattových vizích nosí stejný bílý oblek jako nosí jeho komiksové alter ego Kingpin. (NiWi)

 • - 11 a půl minuty dlouhá scéna bez střihu byla opravdu natočena na jeden zátah. Showrunner Erik Oleson prozradil, že tvůrci udělali pár skrytých střihů kdyby bylo potřeba, nakonec však nebyl žádný z nich potřeba. Charlie Cox a jeho dublér Chris Brewster se během scény několikrát tajně prohodily, nicméně i tak Oleson velmi ocenil výkon Coxe, který zvládnul natočit svoje akční scény, poté přejít do dramatického rozhovoru a poté opět do akční scény. (NiWi)

 • - Na pohřbu otce Lantoma řekne Matt (Charlie Cox), že ho otec v dětství učil jak být „mužem beze strachu“. Muž beze strachu (Man without fear) je komiksová přezdívka právě Daredevila. (NiWi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace