Zmrtvýchvstání (S03E01) (epizoda)

Scénografie:

Adam Scher

Kostýmy:

Elisabeth Vastola

Ten pomalý začátek byl dokonalej. Popravdě doufám, že to nebude jenom záležitost prvního dílu. Protože příběh pokračuje tam, kde skočili Defenders. Takže se zákonitě musíme dozvědět, jak se Matt dává dohromady. Ale zároveň se musíme dozvědět co bylo mezitím "Jsem Daredevil", aby dával smysl začátek Defenders. Takže jo, za tu nádhernou pomalost jsem ráda, protože jsem si stihla dát dohromady časovou osu (a to na mě mrká Punisher, protože Karen a její moralizování). Komu to je jedno a chce jenom akci od začátku do konce, je už podle mě zvyklí, a Darevila si pustí až tak zhruba od šestého, sedmého dílu. Ale mě to baví. Díl se jmenuje Resurrection. Proč by tam někdo čekal něco jiného?! :)(5.11.2018)

• tron

Veľmi mierny a opatrný (nechcem povedať nudný) rozjazd. Ale možno je to tak lepšie. Asi určite je divácky vďačnejšie/atraktívnejšie dať na začiatok hrdinu, ktorý je na samom dne a postupne ho z neho v priebehu série dvíhať, než hneď od začiatku ponúknuť machra.(22.10.2018)

"I'd rather die as the Devil, than live as Matt Murdock." ... Návrat ve velkém jak má být. Již od prvotních ukázek byl třetí řadě Daredevila předurčen ten fakt, že tato řada série bude absolutní špičkou ve svém žánru. Dvouleté čekání se vyplatilo, jelikož karty jsou precizně rozdány a divoká hra a následné Zmrtvýchvstání může s plnou vervou započít.(19.11.2018)

Málo Fiska, ale určitě se to rozjede!(19.10.2018)

Velmi solidni rozjezd. Pribeh nikam neutika a venuje se spis charakteru Matta a velmi temnemu mistu, kde se nachazi a to je dobre. Rozhodne preferuji do hloubky vykreslene postavy pred akci. (Btw. po obou prvnich dilech by se zde mohli tvurci Titans ucit.) Kdyby tu nebyl ten flashback pro nepozorne, sel bych asi na plny pocet.(24.10.2018)