Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mattovi se stýká po životě, který opustil, a jeho víra prochází krizí. Fisk se dohodne s FBI a stává se z něj atraktivní cíl. (Netflix)

Recenze (15)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vše kolem Matta je chabé, umělé, zbytečně nábožensky tématické a ukecané. Vše kolem Fiska, jeho největšího nepřítele je nepředvídatelné a má hlavu a patu. Zatím dva silně nevyrovnané konce a trojka působí unylým dojmem. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Reči, reči, reči. Nekonečné reči. Otravne náboženské, aj otravne mentorské. Našťastie to má len okolo 50 minút, čiže sa to nejako zvládnuť dá, lebo kebyže to má o 10 - 15 viac, asi skočím do kyseliny. Daredevil mimo, Kingpin tiež. Dobrý dojem vytvárajú maximálne tak Foggy a Karen, síce aj oni sa nejako čudne v 3. sérii motajú v kruhu (a mäsiarstve!), ale ide o sympatické postavy a fajn hercov, tak kašľať na to. Občas druhá epizóda chytí dych, ale aj tak nekompromisne vládne sklamanie. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle je vážně průser... V Daredevilovi to bylo vždy o řečněn víc než o akci. ale když už na ní přišlo, bylo to dokonalé. Tady se žvaní prakticky neustále a v 80% o kravinách. Akce je toporná a odbudeme si ji během jedné minuty. Tenhle "nový" Daredivel se mi nelíbí a doslova se děsím druhého Punishera. Cítím, že Netflix prostě bude mít potřebu přejít na stejnou debilní notu. Paradoxně nejlepší částí filmu je závěrečná přestřelka, kde Daredevil vůbec není. Tedy jako úryvek z jiného seriálu (třeba o té mlátičce Dexovi z FBI) ()

Nevka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fiskova řeč o lásce byla neskutečná a vysoce reálná. Scéna, která po ní následovala navíc přišla s příslibem hutné třetí série a dobrého záporáka. Pomalejší rozjezd Daredevila nám tak začíná pěkně gradovat, a těším se na další epizody, protože i Bullseye vypadá zatím nadmíru dobře. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"I've spent much of my life alone. And for many years, I pretended that this was the source of my strength. I told myself I had free will. And in that time, I achieved a great deal. But I was not fulfilled. I was longing for a connection that I could imagine but I could not achieve. Searching and not finding. Until Vanessa. Until I discovered love. I thought I would explode with the sense of power and freedom that she brought me. That the world lay at my feet. But then that passed when I discovered the great lie at the heart of love. That what I took for true freedom was precisely the reverse. You can build a prison of stone and steel, but you merely present the prisoner with a challenge. Any truly determined man will find a way out. But love Love is the perfect prison. Inescapable. So you see, Agent Nadeem I am always in prison, wherever I go." ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Otec Foggyho (Elden Henson) před vypitím svého panáka pronese slovo „Sláinte“. Jde o galské slovo znamenající „Na zdraví!“. (NiWi)

Reklama

Reklama