No Good Deed (S03E03) (epizoda)

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 50 min

Hned teď chci další tři řady..:D(23.10.2018)

• tron

Ježišmária to je ale nuda.Po sklamaní z Iron Fistov, Jessici Jones 2, Defenders a čiastočne aj z Punishera som posledné kúsky nádeje v lepšie marvelácke seriály vkladal logicky do tretej série Daredevila, keďže prvá bola super a druhá super super. Bohužiaľ sme už v tretej epizóde a stále "to" neprišlo. Biedne scenáre, neveľmi sympatické postavy, otravne dlhé dialógy, málo (a slabej) akcie... Mám pokračovať? Netreba, že?(25.10.2018)

"So, the Devil is back." ... Expozice skončila, destruktivní kolize může následovat. Scény s halucinací v podobě samotného Fiska jsou mrazivé až na dřeň... "You can stop me, but you're not gonna do it." "Are you sure about that?"(19.11.2018)

7/10(16.1.2019)

Konečně o trochu lepší... Přesně jak jsem čekal, z Dexe se klube postava co má potenciál. Konečně je na co se dívat. Nemyslím tím jen akci, ale to že děj se hýbe. Úmorná debata, kdy dva jen žvaní, aby žvanili tam byla snad jen jedna. Zbytek kecání posouvá děj. Není to pecka, ale rozhodně lepší než předchozí dva díly dohromady.(8.11.2018)

• - Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) v Mattových vizích nosí stejný bílý oblek jako nosí jeho komiksové alter ego Kingpin. (NiWi)

• - Když Matt (Charlie Cox) bojuje proti agentům FBI, projekce Wilsona Fiska řekne větu „Let the Devil Out“. Přesně tato věta je mottem celé třetí série. (NiWi)