Zaskočení (S03E04) (epizoda)

 • USA

  Blindsided

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 54 min

Tvůrci:

Drew Goddard

Hudba:

John Paesano

Producenti:

Evan Perazzo

Střih:

Michael N. Knue

Scénografie:

Adam Scher

Kostýmy:

Elisabeth Vastola
(další profese)
 • tron
  ***

  Zatiaľ najlepšia časť tretej série, ale žiadny zázrak a keď si predstavím, že je predo mnou ešte 9 epizód, mám chuť to zabaliť a nepozerať ďalej. Najväčšími plusmi tretieho dielu sú drsní Albánci a väzenská etuda. Ak čakáte, kedy príde aj v 3. sezóne na radu nejaká slávna a fajnová, typicky daredevilovská tzv. "chodbová scéna", tak už ďalej čakať nemusíte. Tu. A sú rovno dve, keď sa ton tak vezme. Sú lepšie, ako chodbová scéna v prvej sérii, ale nemajú na tú z druhej.(28.10.2018)

 • Loki_Six
  *****

  " Officers, I don't mean to disappoint. But I'm not here to talk only about Wilson Fisk. With his name on everyone's lips, he's getting far more publicity than any cop killer deserves. His name deserves to be buried buried in the same hard earth where he put your fallen brothers. I'm here to talk about Blake Tower, our honorable district attorney. Here's a man charged with ensuring the safety of this city, just as you are. And yet, he stands idly by while the feds whisk that monster out of prison and into the warm lap of luxury. Someone smarter than me said, "The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Blake Tower is a good man doing nothing. Which is why I'm running my own write-in campaign for district attorney, to oust Blake Tower and to put Wilson Fisk into the deepest prison hole allowable under the Eighth Amendment. And I would love nothing more than to do that with the endorsement of each of you and your illustrious union. "(4.11.2018)

 • Martrix
  ****

  Nula mystiky a komixovosti. Začíná to být v podobnému duchu jako byl Punisher, tzn. hutná akce a sondy do nitra lidí, kteří se nechávají stravovat temnotou v sobě. A podobně jako v Punisherovi, i tady jsou tyto postavy napsány s důrazem na uvěřitelnost jejich činů, takže působí stejně věrohodně a surově, jako Daredevilovi bitky. V Punisherovi to byla pecka a skvěle to pasovalo do příběhu o Frenkovi. V Daredevilovi to není moc ono. Matt působí velmi slabě a nemohoucně a pokud se jeho postava netransformuje v tvrdého a nelítostného bojovníka v masce, bude to jen slabý odvar svého seriálového bratříčka. Ale pořád byla tato epizoda velmi dobrá a navíc...jsme na začátku série, takže se může stát ledasco.(27.10.2018)

 • Lenka.Vilka
  *****

  Mé srdce začalo krvácet. Stejně jako Matt. Celá ta dlouhá scéna z věznice byla lahodná. A nejenom kvůli ošetřovně a chodbě (ale nebudeme si lhát, na netflixu mají nějakou odchylku na chodbičky). Ale kvůli tomu hovoru.s Vickem a promlácení ven, na kterém bylo vidět, komu a kde ještě zůstali peníze a potom všechno jde. Konec napínevej jak kšandy! Tak se to dělá!(6.11.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  "Last time do we spoke, you've threatened to me. And that's something, that I cannot forgive." ... Konflikt mezi Mattem, Dexem a Fiskem se postupně vyostřuje v smrtící hru plnou neuvěřitelné bolesti, útrap a zmaru. Epická sekvence ve vězení na jeden záběr je naprosto řemeslně dokonalé porno. Atmosféra houstne a napětí by se dalo ždímat. Nadšení z této série se zatím nedá popsat slovy.(19.11.2018)

 • - 11 a půl minuty dlouhá scéna bez střihu byla opravdu natočena na jeden zátah. Showrunner Erik Oleson prozradil, že tvůrci udělali pár skrytých střihů kdyby bylo potřeba, nakonec však nebyl žádný z nich potřeba. Charlie Cox a jeho dublér Chris Brewster se během scény několikrát tajně prohodily, nicméně i tak Oleson velmi ocenil výkon Coxe, který zvládnul natočit svoje akční scény, poté přejít do dramatického rozhovoru a poté opět do akční scény. (NiWi)

 • - Jeden z dřívějších autorů komiksů s Daredevilem, Roy Thomas, v epizodě ztvárnil jednoho z vězňů. (NiWi)