Aftermath (S03E07) (epizoda)

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 50 min

 • Heisenberg_
  *****

  Karen s Foggym se topí v hlubokých nepředstavitelných sračkách. Matt se těžko vyhrabává ze samotného dna své duše a současně musí stát proti nepříteli, jenž jej talentem převyšuje. Nadeem s Dexem mají nahnáno k psyhickému zhroucení. A zatímco ostatní pomalu klesají do temné propasti, Kingpin kráčí na svůj osobní pomyslný vrchol slávy. Návrat Melvina potěšil.(21.11.2018)

 • kenkaku
  ***

  Schizofrenní... Otravný... to jsou slova která mě napadají při popisu epizody. Děj se vrtá v tolika dějových linkách (aby hrozně jako prohloubit ty charaktery postav), místo toho aby se soustředil na hlavní linii: "co má Fisk za lubem". Karen má problém, Foggy něco řeší, "zvláštní agent Indie" má problém a ještě něco řeší, Matt má celkem dost nahnojeno a jeho "krejčí" ještě víc, Fisk je v pohodě... Dexe tentokrát někam zahrabali, protože sedmá linka už jim asi přišla přes závit. Tohle seriál prostě zabíjí. Kdyby měl epizod polovinu, všemu by to prospělo.(11.11.2018)

 • micle21
  *****

  Slintám blahem.(2.11.2018)

 • tron
  ***

  Otravný Kingpin (vždy som ho vnímal skôr ako protivníka Spider-Mana, než Daredevila, ale hlavne mám problém so spôsobom, akým tvorcovia legendárnu komiksovú postavu uchopili, podľa mňa je charakter tej postavy o dosť iný). Ostatné už až tak otravné nie je. Neviem no.(3.11.2018)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Paradni Kingpin. Tohohle klasicke Daredevilovskeho zaporaka v podani D'Onofria fakt zeru.(5.11.2018)

 • - Už podruhé v seriálu se spolu utkají Daredevil (Charlie Cox) a Melvin (Matt Gerald). Melvin během souboje několikrát použije i ostré kotouče z kotoučové pily podobně jako je používá jeho komiksová předloha. (NiWi)

 • - Byt, ve kterém je Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) držen v domácím vězení, už byl použit dříve v první sérii seriálu Jessica Jones (od r. 2015). (NiWi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace