Aftermath (S03E07) (epizoda)

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 50 min

Karen s Foggym se topí v hlubokých nepředstavitelných sračkách. Matt se těžko vyhrabává ze samotného dna své duše a současně musí stát proti nepříteli, jenž jej talentem převyšuje. Nadeem s Dexem mají nahnáno k psyhickému zhroucení. A zatímco ostatní pomalu klesají do temné propasti, Kingpin kráčí na svůj osobní pomyslný vrchol slávy. Návrat Melvina potěšil.(21.11.2018)

Schizofrenní... Otravný... to jsou slova která mě napadají při popisu epizody. Děj se vrtá v tolika dějových linkách (aby hrozně jako prohloubit ty charaktery postav), místo toho aby se soustředil na hlavní linii: "co má Fisk za lubem". Karen má problém, Foggy něco řeší, "zvláštní agent Indie" má problém a ještě něco řeší, Matt má celkem dost nahnojeno a jeho "krejčí" ještě víc, Fisk je v pohodě... Dexe tentokrát někam zahrabali, protože sedmá linka už jim asi přišla přes závit. Tohle seriál prostě zabíjí. Kdyby měl epizod polovinu, všemu by to prospělo.(11.11.2018)

Slintám blahem.(2.11.2018)

Otravný Kingpin (vždy som ho vnímal skôr ako protivníka Spider-Mana, než Daredevila, ale hlavne mám problém so spôsobom, akým tvorcovia legendárnu komiksovú postavu uchopili, podľa mňa je charakter tej postavy o dosť iný). Ostatné už až tak otravné nie je. Neviem no.(3.11.2018)

Paradni Kingpin. Tohohle klasicke Daredevilovskeho zaporaka v podani D'Onofria fakt zeru.(5.11.2018)

• - Už podruhé v seriálu se spolu utkají Daredevil (Charlie Cox) a Melvin (Matt Gerald). Melvin během souboje několikrát použije i ostré kotouče z kotoučové pily podobně jako je používá jeho komiksová předloha. (NiWi)

• - Byt, ve kterém je Wilson Fisk (Vincent D'Onofrio) držen v domácím vězení, už byl použit dříve v první sérii seriálu Jessica Jones (od r. 2015). (NiWi)