Nahoře a dole (S03E08) (epizoda)

Upstairs/Downstairs

Scénografie:

Adam Scher

Kostýmy:

Elisabeth Vastola

Chápu, že jsou tací kterým k tomu, aby si ucvrnkli stačí "hutná atmosféra". To ale k dobrému dílu Daredevila nestačí. Ke každé epizodě by měla patřit nadupaná pasáž, kdy DD ukáže proč se mu říká DD. Ne jen debatní klub. Děj se sune dopředu a "něco málo se děje", nicméně věci zatím postrádají logiku a není to vyvážené. Pokud nás čeká nějaké báječné odhalení, mělo by se s ním pohnout dřív, než do konce předposlední epizody (jako správný vrchol trapnosti). Zatím opravdu, ale opravdu nechápu, co brání FBI Fiska šoupnout zpátky do basy pokud mají pochyby, že je nevodí za nos. A ta "bomba na konec"? O tom vůbec nevím co si mám myslet (zatím to působí jako další záminka proč nafouknout seriál o další prázdnou epizodu...)(11.11.2018)

Tato epizoda, a celkově i tato řada, by mohla býti přesně vystižena citátem od Friedricha Nietzsche: „Kdo zápasí s nestvůrami, ať se má na pozoru, aby se přitom nestal nestvůrou. Neboť hledíš-li dlouho do propasti, vhlédne pak propast i do tebe.“(21.11.2018)

Vyhrážať sa Kingpinovi je rovnako dobrý nápad, ako kopať do anakondy.(4.11.2018)

Smála jsem se. Na začátku. Dex v DD oblečku s vysavačem a svou "relaxační kazetou". Přiznám to. Hned ze začátku, jdy si je začal pouštět, jsem myslela, že se k němu někdo vloupne a ty kazety vymění. Nebo to snad ještě přijde? To by bylo super. Protože potom by mu houklo až směrem k nebeským vyšinám. Takže vejlet Nadeena a Matta pro mě byl opravdu překvapením a co na něm vykoledovali. A musím říct, že na tuhle Karen jsem čekala. Bylo na čase, že konečně přišla. A konec? Finální zlom. Finální odhalení. Kdo z toho vyšel hůř?(10.11.2018)

7/10(20.1.2019)

• - Číslo bytu, ve kterém bydlí Agent Poindexter / Bullseye (Wilson Bethel), je 131. Jde o odkaz na komiks „Daredevil Issue #131“, kde se poprvé objevil právě úhlavní nepřítel Daredevila – Bullseye. (NiWi)

• - Jednou ze zločineckých organizacích zmíněných ve Foggyho (Elden Henson) poznámkách je také Maggia. Tato zločinecká rodina je v komiksech velmi dobře známa, především pak patří mezi úhlavní nepřátele Punishera. (NiWi)