Karen (S03E10) (epizoda)

Scénografie:

Adam Scher

Kostýmy:

Elisabeth Vastola

Pokud nemáte rádi Karen, pusťte si závěrečnou bitku.(2.11.2018)

Bohužel. Tohle pro mě úplně nefungovalo. Karen není až tak výrazná a významná postava, abych byl nadšen z jejího flashbacku (nehledě na skvělý začátek v podprsence a girl's kiss) ještě bych to dokázal docenit, kdyby šlo o memoár, ale takhle.. zbytečný díl a i když závěr v kostele byl super akční, tak jeho dopad mě nefascinuje a netěší.(30.10.2018)

To si ze mě scénárista dělá dobrej den? Jako epizoda to nebyla špatná. Ano, pokud nemusíte Karen, bude to dlouhý díl. Já jí mohu až od třetí série, takže mi to nevadilo. Jenom jsem se těšila na pokračování z minulého dílu. Což jsem dostala až na konci, ale cesta k tomu byla příjemná. Dost věcí vám začne dávat smysl. Bylo to silný, dojemný, náročný. A to ještě zabýva konec v přítomnosti. To vás dodělá ještě víc.(11.11.2018)

Desiaty diel 3. série, takmer bez Daredvila a Kingpina, ide o prequel Karen... a je to zatiaľ najlepšia, najsilnejšia epizóda! Čo je v seriáli s názvom Daredevil v podstate strašné. Tento diel je každopádne super a prekvapivo takým zostane aj vo finále, kedy sa vrátim a v čase z minulosti do súčasnosti a nastane jedna veľmi pekelná noc v kostole.(5.11.2018)

Pro všechny, kteří postavu Karen nemusí, je nejspíš tento díl jeden z nejhorších, protože více než polovina stopáže ukazuje okolnosti smrti jejího bratra, resp. jde o dlouhý flashback do doby, kdy byla Karin pěkné kvítko. Zbývající část epizody, pak ukazuje dilema Matta, jestli zabít, nebo zachránit a následný střet s fake Daredevilem. Jo a někdo umře.(27.10.2018)

• - Písnička, která hraje v autě v jedné ze scén z minulosti Karen (Deborah Ann Woll), je „Trapt“ od skupiny Headstrong. (NiWi)