Reunion (S03E11) (epizoda)

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 50 min

"Believe me. Daredevil is our true public enemy!" ... Catch Me If You Can - Daredevil Style... Nemůžu se tomu ubránit, avšak tato série (totožně jako předchozí dvě) mi způsobuje permanentní erekci a popřípadě následný orgasmus. Děkuji! ... Vše se drsně přiostřuje až na dřeň.(21.11.2018)

Po tom co uživatel "micle21" začal vyhrožovat sebevraždou pokud seriál neprodlouží, jsem si přečetl jeho komentáře... no... následují citace největších perel "#1:Extrémně pomalý rozjezd., #2: Hezky se to rozjíždí, #3: Hned teď chci další tři řady..:D, #7: Slintám blahem., #8: Pomalé tempo, ale pořád neskutečný nářez!!, #9:Ty krááááááso. Tři série jsme čekali a konečně je tu Kingpin, v bílém". Ach... můj... Bože :D. Každopádně k hodnocení za sebe: "nějak se to zaseklo"... a rozhodně se zastřelím, pokud sérii prodlouží ;)(13.11.2018)

" I know that most of you find this difficult to accept. That's only because you've been manipulated poisoned into believing the news media's fake story that I am evil, that I am a criminal. Quite the opposite is true. Because I challenge the system because I've told the truth and tried to make this city a better place, the people in power decided to tear me down to tear me down with false allegations. They sent someone to frame me. Daredevil. The killer who's now showing his true colors, who has tried to murder people in newspaper offices and churches, attacking our sacred institutions. Believe me. Daredevil is our true public enemy. "(5.11.2018)

"A to má pre mňa akože niečo znamenať?" Je pozoruhodné, že najlepšie na tretej sérii sú veci priamo nesúvisiace s dejom - viď. pokec Kingpina a Karen alebo v dnešnej epizóde rozhovor Kingpina a majiteľky obrazu. A Punisher stále nikde. Vidno, že už ani jeho slovo v dnešnej dobe nič neznamená.(6.11.2018)

To je takovej nářez, až mě z toho bolí hlava! Jestli neprodlouží na další série, tak se asi půjdu zastřelit..(10.11.2018)