Reklama

Reklama

Daredevil - Season 3 (2018) (série)


Naposledy (S03E12)

(epizoda)
  • USA One Last Shot

Obsahy(1)

Shledání, na nějž se Fisk tak dlouho těšil, nejde podle plánu. Nelson a Murdock se ujmou nového klienta, který má klíčové informace o Kingpinovi. (Netflix)

Recenze (12)

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No nič, predposledný diel a stále žiadny fenomén. Štvrtú sériu, ak vôbec príde, zrejme vynechám. Jednotlivé dejové linky sa postupne uzatvárajú (často s tragickými následkami), ale úžas z druhej série sa neopakuje. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako krimi ucházející, práce s postavami a jejich motivacemi obstojná, ale už je to příliš dlouhé, natahované, sterilní. Stejně jako celá trojka. Pustit do ringu Kingpina, Bullseye a Daredevila a máme hotovo. ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ještě chvíli vaření a skoro jsem si myslela, že sleduju Hannibala! (Je to jenom další důkaz toho, jak měl všechno Fisk promyšlené. Že už ve vězení trénoval vaření pro svou milovanou.) Sranda. Dobrý díl. Trochu zpátky k základům. Matt vzal do ruky bílou hůl a na nos nasadil červené lenonky. Sice klidnější, ale nádherné. Před koncem je třeba se nadechnout a rozhlédnout. Potom to bude ještě větší nářez ;) a to sladké přiznání Matta, na které čekám tři série. Ach, finále bude stát za to. Teď uz jenom doufat, že to nebude finále celého seriálu. Na zítra připravim popkorn :) ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"No. We tried it in good way." ...hoooolly shieeeeet... tak toto byl mazec nejvyššího kalibru. Obávám se finálního inferna, jelikož pokud i samotná naděje skomírá, dokáže zhoubná temnota zvítězit i nad nehynoucím světlem. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na to že jde o předposlední epizodu jedeme dost vlažně a s odbočkami. V epizodě se toho stane celkem dost, hlavně na začátku a to je ten problém. Pak se musí razantně zabrzdit, aby ještě něco zbylo na poslední epizodu. Scénáři by prostě prospělo prostříhat. Tohle opravdu není Daredevil jaký byl představen v první nebo druhé řadě. A to nedává smysl. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama