Nový ubrousek (S03E13) (epizoda)

A New Napkin

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 54 min

Mám slov. Finální bitka schýza... ;). Ale vážně, dost vtipů na účet uživatele micle21. Opravdu jsem nepochopil, proč ten tah nasrat psychopata (Dexe) a pak nechtít, aby kdokoliv zemřel. Prostě pustí lišku do kurníku a čeká, že se slepicím nic nestane. Také na můj vkus vše dostalo prapodivně rychlý spád (na to jak ještě před jednou epizodou bylo vše problém a a předchozích jedenáct se dělo vše podle plánu - Fiskova plánu). Bohužel se s DD nevidíme naposled, závěrečná scéna mluví za vše :(.(13.11.2018)

• sharky

Jeden z nejvíc pitomejch seriálovejch konců, co jsem kdy viděl, chování postav je úplně nesmyslný, vůbec to neodpovídá zbytku seriálu. Tohle se scénáristům fakt nepovedlo...(7.1.2019)

No...uteklo to rychle. Ostudu předchozím řadám, ta letošní určitě neudělala, ale stejně tak je ani nepřekonala, takže spokojenost, která má do nadšení sice daleko, ale na poctivé 4 a půl hvězdy vystačí. Závěrečný happyend bych oželel, ale co už....uvidíme, jestli bude příští výzva v podobě Bullseye stejně zajímavá, jako dosavadní scénáře, které neměly chybu.(27.10.2018)

Tak a je koniec. Dúfam, že štvrtá séria nebude, lebo ak bude a v scenári sa nevyskytne niečo absolútne božie, tak ju zrejme vynechám. Koniec taký... fajn. Pootvárané dvierka troška, nejaké to dojatie. Trojka Karen, Foggy a Matt funguje, ale v tretej sérii sú pokope len veľmi nečasto. A na ich mieste by som dúfal, že sa o tom nedozvie Jessica Jones.(8.11.2018)

"And he learnt me, that man without hope, is Man Without Fear. That was his legacy." .... Vyvrcholení dechberoucí zápletky a krvavého konfliktu mezi Mattem, Fiskem a Dexem je prostě neuvěřitelné. Scéna, kdy Matt Kingpinovi vmete krutou pravdu do očí je neskutečně silná po emocionální stránce. Při finálním zúčtování máte pocit hraničící s infarktem. Mattův filozoficky založený monolog o otci Lantomovi je neskutečně dojemný. Ano, ano, pokud jste měkkoty, i přes brutální závěr vám slzička ukápne. Třetí řada je absolutní vrchol tohoto veledíla, a tudíž jsem z této série opět nehorázně nadšen. Letos nejspíše největší seriálový zážitek... Doufám v pokračování v podobě dalších tří řad :))) .... EDIT: Zpíčené Disney!(21.11.2018)

• - První a jediná zmínka o postavě Jessicy Jones ze stejnojmenného seriálu ve všech třech sériích. (NiWi)

• - Spoiler: V blízkém záběru na oči Agenta Poindextera v závěru epizody lze v jejich odrazu vidět tvar kruhů připomínající terč. Právě černobílý terč je v komiksech znakem záporáka Bullseye, jehož je postava Agenta Poindextera seriálovou verzí, a jež je Daredevilovým úhlavním nepřítelem. (NiWi)

• - Jedná se o úplně poslední epizodu pod hlavičkou Netflixu. Seriál byl totiž po odvysílání své třetí řady za nejasných okolností zrušen. (NiWi)