Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V závěrečné epizodě řady se Matt chystá překročit tenkou hranici, Dex je stále nebezpečnější a Fisk konečně dosáhne svého. (Netflix)

Recenze (26)

Playman 

všechny recenze uživatele

What? To je teda poněkud zvláštní finále. Celá třetí řada je napsaná strašně přirozeně. Každý detail do sebe zapadá jako dílek skládanky. Perfektně napsaný dialogy, scénáristi jsou pořád o jeden krok před divákem a hrajou si s ním. A vlastně, paradoxně nejde ze seriálu cítit, že by byl komiksový. Což mi vadilo u druhé řady. Děj tam byl až moc zjednodušený. A finále takhle brilantní třetí řady se snížilo na "dva cápci si daj přes držku uprostřed velký místnosti a padouch jde zpátky do basy". Respektive, Kingpin byl poraženej rozumem. A to jestli si pro něj Matt dojde nebo ne bylo v tu chvíli už irelevantní. Působí to vzhledem ke komplexnosti zbytku řadu trochu hloupě. Ale jinak má epizoda i spoustu zajímavých momentů, takže nechávám pozitivní hodnocení i tady, i když je to fakt s odřenýma ušima. :D ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No...uteklo to rychle. Ostudu předchozím řadám, ta letošní určitě neudělala, ale stejně tak je ani nepřekonala, takže spokojenost, která má do nadšení sice daleko, ale na poctivé 4 a půl hvězdy vystačí. Závěrečný happyend bych oželel, ale co už....uvidíme, jestli bude příští výzva v podobě Bullseye stejně zajímavá, jako dosavadní scénáře, které neměly chybu. ()

Reklama

BrooksW.Here 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dokonalé finále, ktorému sa jednoducho nedá vôbec nič vytknúť... Naozaj nemám slov, posledná epizóda ma úplne odrovnala a zostal som z nej v nemom úžase... Moje očakávania boli ohromne prekonané...  Podrobnejšie sa vyjadrím v recenzii na celú sériu... "No! God knows I want to kill you, but you don’t get to destroy who I am. You will go back to prison, and you will live the rest of your miserable life in a cage, knowing you’ll never have Vanessa... That this city rejected you! It beat you! I beat you!" ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak a je koniec. Dúfam, že štvrtá séria nebude, lebo ak bude a v scenári sa nevyskytne niečo absolútne božie, tak ju zrejme vynechám. Koniec taký... fajn. Pootvárané dvierka troška, nejaké to dojatie. Trojka Karen, Foggy a Matt funguje, ale v tretej sérii sú pokope len veľmi nečasto. A na ich mieste by som dúfal, že sa o tom nedozvie Jessica Jones. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám slov. Finální bitka schýza... ;). Ale vážně, dost vtipů na účet uživatele micle21. Opravdu jsem nepochopil, proč ten tah nasrat psychopata (Dexe) a pak nechtít, aby kdokoliv zemřel. Prostě pustí lišku do kurníku a čeká, že se slepicím nic nestane. Také na můj vkus vše dostalo prapodivně rychlý spád (na to jak ještě před jednou epizodou bylo vše problém a a předchozích jedenáct se dělo vše podle plánu - Fiskova plánu). Bohužel se s DD nevidíme naposled, závěrečná scéna mluví za vše :(. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (6)

  • V jedné ze scén dá Vanessa (Ayelet Zurer) Wilsonu Fiskovi (Vincent D'Onofrio) do klopy saka růži (v angličtině „rose“). V komiksech je jejich syn známý jako kriminální lord s přezdívkou The Rose. (NiWi)
  • První a jediná zmínka o postavě Jessicy Jones ze stejnojmenného seriálu ve všech třech sériích. (NiWi)
  • Na pohřbu otce Lantoma řekne Matt (Charlie Cox), že ho otec v dětství učil jak být „mužem beze strachu“. Muž beze strachu (Man without fear) je komiksová přezdívka právě Daredevila. (NiWi)

Reklama

Reklama