Nový ubrousek (S03E13) (epizoda)

 • USA

  A New Napkin

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2018, 54 min

 • kenkaku
  ****

  Mám slov. Finální bitka schýza... ;). Ale vážně, dost vtipů na účet uživatele micle21. Opravdu jsem nepochopil, proč ten tah nasrat psychopata (Dexe) a pak nechtít, aby kdokoliv zemřel. Prostě pustí lišku do kurníku a čeká, že se slepicím nic nestane. Také na můj vkus vše dostalo prapodivně rychlý spád (na to jak ještě před jednou epizodou bylo vše problém a a předchozích jedenáct se dělo vše podle plánu - Fiskova plánu). Bohužel se s DD nevidíme naposled, závěrečná scéna mluví za vše :(.(13.11.2018)

 • sharky
  odpad!

  Jeden z nejvíc pitomejch seriálovejch konců, co jsem kdy viděl, chování postav je úplně nesmyslný, vůbec to neodpovídá zbytku seriálu. Tohle se scénáristům fakt nepovedlo...(7.1.2019)

 • Martrix
  ****

  No...uteklo to rychle. Ostudu předchozím řadám, ta letošní určitě neudělala, ale stejně tak je ani nepřekonala, takže spokojenost, která má do nadšení sice daleko, ale na poctivé 4 a půl hvězdy vystačí. Závěrečný happyend bych oželel, ale co už....uvidíme, jestli bude příští výzva v podobě Bullseye stejně zajímavá, jako dosavadní scénáře, které neměly chybu.(27.10.2018)

 • tron
  ***

  Tak a je koniec. Dúfam, že štvrtá séria nebude, lebo ak bude a v scenári sa nevyskytne niečo absolútne božie, tak ju zrejme vynechám. Koniec taký... fajn. Pootvárané dvierka troška, nejaké to dojatie. Trojka Karen, Foggy a Matt funguje, ale v tretej sérii sú pokope len veľmi nečasto. A na ich mieste by som dúfal, že sa o tom nedozvie Jessica Jones.(8.11.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  "And he learnt me, that man without hope, is Man Without Fear. That was his legacy." .... Vyvrcholení dechberoucí zápletky a krvavého konfliktu mezi Mattem, Fiskem a Dexem je prostě neuvěřitelné. Scéna, kdy Matt Kingpinovi vmete krutou pravdu do očí je neskutečně silná po emocionální stránce. Při finálním zúčtování máte pocit hraničící s infarktem. Mattův filozoficky založený monolog o otci Lantomovi je neskutečně dojemný. Ano, ano, pokud jste měkkoty, i přes brutální závěr vám slzička ukápne. Třetí řada je absolutní vrchol tohoto veledíla, a tudíž jsem z této série opět nehorázně nadšen. Letos nejspíše největší seriálový zážitek... Doufám v pokračování v podobě dalších tří řad :))) .... EDIT: Zpíčené Disney!(21.11.2018)

 • - První a jediná zmínka o postavě Jessicy Jones ze stejnojmenného seriálu ve všech třech sériích. (NiWi)

 • - Spoiler: V blízkém záběru na oči Agenta Poindextera v závěru epizody lze v jejich odrazu vidět tvar kruhů připomínající terč. Právě černobílý terč je v komiksech znakem záporáka Bullseye, jehož je postava Agenta Poindextera seriálovou verzí, a jež je Daredevilovým úhlavním nepřítelem. (NiWi)

 • - Jedná se o úplně poslední epizodu pod hlavičkou Netflixu. Seriál byl totiž po odvysílání své třetí řady za nejasných okolností zrušen. (NiWi)