Daredevil (TV seriál)

Marvel's Daredevil

Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2015–2018, 34 h 56 min (Minutáž: 46–61 min)

Tvůrci:

Drew Goddard

Předloha:

Stan Lee (komiks)

John Paesano

Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D'Onofrio, Jon Bernthal, Elodie Yung, Geoffrey Cantor, Toby Leonard Moore, Vondie Curtis-Hall, Bob Gunton, Ayelet Zurer, Peter Shinkoda, Rosario Dawson, Michelle Hurd, Peter McRobbie, Matt Gerald, Scott Glenn, Nikolai Nikolaeff, Adriane Lenox, McCaleb Burnett, David Vadim, Katt Masterson, Alex Webb, D.K. Bowser, Gideon Emery, Peter Gerety, Wendy Moniz, Ben Livingston, Domenick Lombardozzi, Cole Jensen, Phyllis Somerville, Richard Bekins, Clancy Brown, Carrie-Anne Moss, Tony Curran, John Bianco, Andy Murray, Doris McCarthy, Neil Grayston, Joe Forbrich, Michael Pantozzi, Christian Keiber, Brian Distance, William Forsythe, Gilles Marini, Nicholas Tucci, Laurence Mason, Gameela Wright, Josh Philip Weinstein, John Patrick Hayden, Skylar Gaertner, Wai Ching Ho, Rob Morgan, Alex Morf, Amy Rutberg, Chris Tardio, Daryl Edwards, Judith Delgado, Royce Johnson, John Leonard Thompson, Jasson Finney, Jessica Park, Angel Rosa, John Pirkis, Cliff Moylan, Michael Abbott Jr., Stephen Rider, Vic Noto, James Yaegashi, Tonya Glanz, Keenan Jolliff, Kassia Miller, Jonathan Walker, Danny Johnson, Mike Carlsen, Agneeta Thacker, Allison Winn, Wilson Bethel, Joanne Whalley, Faith Logan, Jay Ali, Stephen Rowe, Fajer Al-Kaisi, Dina Shihabi, Elodie Yung (a.z.), Deirdre O'Connell, Peter Halpin, Antoni Corone, Elisabeth Ness, Max Baker, Meredith Salenger, Andrew Sensenig, David Roberts, Heidi Armbruster, Conor Proft, Gary Hilborn, Kimberli Flores, Lee Tergesen, Anthony Salvador Lewis, Francis Benhamou, Bill Buell, Annabella Sciorra, Jack DiFalco, Will Stout, Gregg Prosser, Lesley Ann Warren, Ezra Knight, Che Tafari, Michael Tow, Adriana Santos, Lynn Marocola, Macaulee Cassaday, Robert G. McKay, Tommy Walker

Komentáře uživatele DarweyD k tomuto TV seriálu

''C'mon matty, get to work..'' Daredevil je až na pár zaškobrtnutí seriálovou dokonalostí, První série je opravdu bez chyb a baví neustále. Tvůrci jsou géniové a jejich celoživotní pràce je vtěsnaná právě sem, vim že to nejde ale je mi to jedno a dávám seriálu 6/5. Kvalitou předběhl moje další oblíbený seriály jako : Breaking Bad, Game of Thrones, The Walking dead. 2019 a stále nejlepší... Sebemenší detaily jsou vypilovaný do perfektní podoby a to jak seriál pracuje s divákem je fenomenální. No a fakt že je tenhle dokonalej seriál je bez jakýhokoliv ocenění, ve mě probouzí vztek a pocit největší nespravedlnosti.(26.11.2017)

Když jsem poprvé uviděl že vzniknul novej seriál od marvelu a má takhle vysoký hodnocení, řikal jsem si, jestlipak se vyrovná kvalitě marvelovskejch filmů Cap. Am. , Iron Man, Avangers atd... ovšem to co se stalo bych v životě nečekal, a to že malej nevýraznej seriál o hrdinovi o kterým jsem ani nevěděl že existuje se stane mým nejoblíbenějším seriálem od marvelu a po dokoukání série i mym nejoblíbenějším seriálem vůbec, To co Drew Goddard vytvořil z předlohy Daredevila za kvalitní seriál je (minimálně) dechberoucí a pokud váháte jestli se na něj podívat , dál se nerozmejšlejte, zážitek na celý život(18.4.2018)

Skvěle napsané krimi drama které mě vtáhlo hned v úvodním díle, nejlepší komiksová podívaná ne-li nejlepší seriál vůbec(11.8.2017)

Drew Goddart je prostě frajer a to že se do Daredevila pustil bylo to nejlepší co se mohlo stát, tenhle díl je suprovej ve všech směrech (jako většina dílů) ale nejlepší na tom byl asi ten konec, legendární scéna na jeden záběr která dle mýho názoru vstoupila do historie(14.8.2017)

Promyšlený a zkorumpovaný právnický proces, který by nevymyslel ani nejlepší scénárista, tim chci říct že psaní tohohle seriálu je fakt na uplně jiný úrovni, tence až do konce dílu a představení tý plešatý zrůdy je ultimátum(7.7.2018)

Seriál na úrovni, na kterou ještě jiný nedosáhl, odraz dnešního světa a spočnosti podáván na stříbrném podnose. 100%(21.7.2018)

Já vám dám že nejslabší díl :) ... V životě jsem nejspíš neviděl lepší zpracování vysokoškolského přátelství ve formě flashbacků(5.11.2019)

“This world around us is preoccupied with celebrity weddings and videos of cats. But complicated issues, issues that matter? They take too much focus. They take too much time away from texting and the thousand channels on the satellite dish.“(26.11.2017)

Tvůrci Daredevila dvakrát překonali laťku, hlavní důvod toho je jednoznačně nástup punishera na pekelný jeviště. krev, soudní proces, akce, dialogy, všechno v čem má frank prsty, je naprostá senzace která nemá v žádnym jinym (nejenom) superhrdinskym seriálu obdoby. První 4 epizody jsou dle mýho názoru to nejlepší co bychom si kdy mohli na obrazovce přát, matthew samozřejmě nezaostává, je to mučedník kterej miluje svoje město, a všechny rány který může, bere na sebe, druhá dějová linka s elektrou je samozřejmě poměrně zajímavá, ale vedle punishera to nepůsobí vubec dobře. takže dějová linka punishera 120% dějová linka electry 90%(25.5.2017)

když jsem tenhle díl viděl poprvé řikal jsem si ,,Daredevil je zpět a v nejlepší formě'' plus, na scéně se objevuje zcela novej hráč kterej taky bude přilejvat do hořícího oleje, hodnocení 88% nechápu, jako počáteční díl druhý série si svojí nabušeností zaslouží ultimátních 10/10(2.8.2017)

Za mě rozhodně nejlepší epizoda série a celýho seriálu, nevim co bylo lepší, jestli výkony Jona a Charlieho nebo skvěle napsaný dialogy při kterejch se člověk zamejšlí jak by se zachoval on kdyby byl součástí seriálu, anebo dokonce atmosféra která by se dala krájet zakončená skvělou bitkou na konci.(9.7.2017)

*První část mojí recenze bez spoilerů* Tak jsme se po dvou letech opět dočkali ďábla strážnýho, zemřel a třetí série vstal z mrtvých, ale je zpátky v plné síle jako dvě předešlý řady? Za mě to bude velký a zklamaný ne, ipřes výbornej příběh, akci a všechno co by si fanoušek dobrýho seriálu přál, se ze 3. Série jemně vytratila atmosféra která provázela matthewa po dvě série. Je to velká škoda a dohání mě k nepříčetnosti označování této řady za ''návrat ke kořenům'' jakej návrat? Daredevil jede na uplně stejný vlně po celou dobu svých tří sezón, žádnej návrat se nekoná, prostě jenom se jede ta stejná vlna kvality a dechberoucí atmosféry *SPOILERY* velice mi chyběla přítomnost Franka, za prvé bullseye nebyl ani z poloviny tak zajímavá postava jako Punisher (což se dalo tak trochu čekat) a za druhý : snad by věděl že karen byla tolikrát ve smrtelnym nebezpečí ne? Minimálně doufám že si Matt & Frank navzájem zabrousej do jednoho seriálu. Nejoblíbenější momenty : První půlka prvního dílu, Karen Page vs. Wilson Fisk (naprosto fenomenální herectví na obou stranách), seznámení Jacka a Maggie a následný Mattovo početí, nová legendární scéna na jeden záběr, a znovuzrození firmy Nelson, Murdock & Page. Bohužel na standard Daredevila to neni na plnou palbu,i tak to byl to naprostej nářez a já si ho přes ty nedostatky užil 9/10(20.10.2018)

Shits about to go down...(19.10.2018)

Karen by radši měla zavolat frankovi...(20.10.2018)

Konec zahřeje u srdce(20.10.2018)