Manifest (S01E07) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

Celkem slabota. Moc to roztahujou. Cottonmouthova minulost nezajímavá, nemá to spád. Sice je to netflix, takže to úplná kravina není, ale je vidět, že tohle není námět na celý seriál, těšim se až Iron Fista a Power Mana spojí dohromady, to bude něco jiného.(14.12.2016)

Tyjo, když Luka "navštívil" jidáš, tak to znělo, jako by si prdnul... Ok, tohle je ode mne velmi pubertální, ale tenhle díl mě moc nesedl, tedy až na překvapení s Cottonmouthem...(4.3.2019)

• Necrotongue

Hmmm, sedmá epizoda přináší už osvědčený nudný scénář, který mi vysvětlí, že je hlavní záporák vlastně chudák a skoro Mozart a nebýt špatného rodinného vlivu, mohl se možná stát i prezidentem. Zamačkávám slzu a dlouze zívám.(4.2.2017)

• kenkaku

Minuta epizody je pryč a "cottonmoutha pouštějí" :D :D :D. Sakra já bych mohl být věštec... laciné a trapné nafukování děje. Jak flashbacky o Lukeovi byly fajn, tak o Cottonmouthovi jsou otravné a zbytečné. Vše se míchá a otáčí jen by se navodil falešný pocit že se něco děje. Místo toho se děj prostě jen točí v kruhu a nafukuje vatou. Tahle série jde opravdu ke dnu :/.(9.12.2016)

55%(28.4.2018)

"There is honor amongst thieves, but you ain't no thief. Gave a speech at a church, knocked down a few doors in the projects and now you Harlem's Captain America? Nigga please. How they gonna feel about their folk hero when they find out he ain't nothing more but a goddamn hoodlum? You act like you better than me, you ain't better than me."(17.7.2018)

Flashback o Cottonmouthovi byl fajn, moc se mi libilo zapojeni jeho hry na klavesy. Dodava mu to trosku lidstejsi rozmer. Jinak byl dil ve znameni opravdu necekanych twistu, ktere tedy hodne zamichaji kartami. Tesim se, jak se s tim poperou v dalsich dilech.(25.10.2016)

Konverzační díl plný intrik, nepravostí a snaze o dosáhnutí svého cíle, kdy chce z toho každý vyjít jako vítěz. Mnohé věci s událostmi skutečně zahýbají a jeden naprosto zásadně. Týká se Cornella Stokese alias Cottonmoutha. Samotný Luke Cage nakonec dostane ránu ovlivňující jeho schopnosti. Zdá se, že události následně dostanou nový směr. Akce tu tedy nijak zvlášť není, ale to neznamená, že by příběh nějak nudil. Naopak síla je převážně v dramatizaci a právě ta hýbe dějstvím sedmého dílu seriálu.(11.1.2017)