DWYCK (S01E09) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 1 h 6 min

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

 • Hust3r
  ****

  Ty kráso, to byl hnus :D Bitka s policajtama super, ale ten závěr...no fuj(25.12.2016)

 • Necrotongue
  *

  Devátá epizoda mě znudila od sklepa až po půdu. Tvůrcům evidentně vycházel materiál jen na dvanáct dílů, ale protože jich musí být třináct, vyrobíme díl, který o ničem nebude a mrsknem ho někam, kam se vejde. Proboha, vždyť ani ten psycholog tam nebyl na hlavní pracovní poměr!(4.2.2017)

 • kenkaku
  *

  Bezkonkurenčně nejotravnější a nejzbytečnější epizoda série (zatím). Vůbec jsem nepochopil důvod proč POLOVINU epizody trávíme krafáním policajtky s cvokařem, její šéfovou... a o čem? O kravinách které opravdu nijak děj dopředu neposunou (a že bych se o ní chtěl něco dozvědět? Proč bych měl?!). Hnus velebnosti... megahnus.(9.12.2016)

 • SpaceOdyseus
  *

  To byl tedy nudny dil, kecani a kecani...(8.11.2016)

 • Loki_Six
  ***

  "I apply foot to ass. And match lead for lead. I put murderers in handcuffs. I don't just seek justice. I stalk it."(17.7.2018)

 • MickeyStuma
  ****

  9.díl sleduje konzultaci policistky s psychologem, další počínání Mariah Dillard a hlavně to, co se právě děje s Lukeem. To má krapet hororový nádech, při jehož sledování i zatrne. Obzvlášť na konci. Děj se tedy kupředu moc nepohne, ale zase se dozvíme to nejzásadnější. Co asi způsobilo, že má Luke tu svou schopnost.(11.1.2017)

 • Frantisek.Fu
  ***

  55%(28.4.2018)

 • Dody345
  **

  Říkáte si proč má tento díl, tak nízké hodnocení oproti ostatním? Já si to říkal taky a ono je to vcelku prosté milý Watsone. Přestože seriál se jmenuje Luke Cage, tak tady v tomto díle byl silák odložen na druhou kolej a většinu dílu jsme trávili vylejvání si srdíčka policajty (která je čím dál více otravná) s cvokařem a její novou šéfovou (což je další nesympatická *****). Další část jsme trávili s Mariah, která po zabití svého bratrance bere velení na sebe a hraje si na drsnou gangsterku. Škoda, že to nebylo naopak a on nezabil ji, zvláště po tom dílu, kdy se vzpomínalo na jejich minulost, díky kterému mi bylo Cornella i celkem líto. A toho málo prostoru co v díle zbylo se dalo hlavní postavě. Shrnul bych to tím, že tohle byl první díl, kdy sem se pořád díval kolik času ještě zbývá, protože už mě to popravdě fakt nebavilo.(29.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace