You Know My Steez (S01E13) (epizoda)

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (8)

Obsahuje spoilery. Koniec nie je úplne podľa mojich očakávaní. Záporákov kostým je neuveriteľne trápny (prečo preboha použili niečo také? Došli im prachy?) a dvierka pre druhú sériu sú možno až zbytočne dokorán otvorené (geneticky vylepšený záporák, nová vládkyňa štvrte a jej milenec...), ale ako posledná časť vydarenej prvej série je to plus mínus dôstojné a na úrovni. Najviac ma sklamalo výlučne slovné napojenie na pomaly ale isto sa budujúcu tímovku Defenders. Sestrička Claire hovorí o tom, že pozná istého super právnika z Hell´s Kitchen a vtedy ma príjemne zamrazilo, ale nakoniec ma prestalo mraziť, keď som pochopil, že pri tomto slovnom cameu sa to začne aj skončí zároveň.(18.11.2016)

• Laxik

Celý seriál je více méně super, ač maličko natvrdlej. Ale to finále, to byl fakt festival blbosti od začátku do konce.(6.11.2016)

• Necrotongue

Message received. Ano pochopil jsem, bude druhá řada, ale proč dělají poslední epizodu první řady jen jako upoutávku na řadu druhou? Asi se všichni rozhodli, že to natolik zkazili, že už to poslední díl nezachrání, tak se na nějaký pořádný závěr vykašlali. Úžasné...(5.2.2017)

Konec série laciný a odfláknutý. Prakticky to zásadní se semele během prvních patnácti minut a zbytek je jen o pouštění spoilerů do druhé řady a rychlé uhlazení všech vrásek, které se udělaly Lukeovi na čele během předchozích 12ti epizod... Osobně jsem tedy seriálem zklamaný.(10.12.2016)

• SpaceOdyseus

No nic moc. Konecne doslo na nejakou superhrdinskou bitku, ale nebylo moc na co koukat. Nuda sed, divny a nudny zaporak...(23.11.2016)

Jedna kapitola osudů Lukea Cageho se uzavírá, avšak dveře zůstávají stále otevřené. Poslední díl série začíná střetnutím, na který se s napětím čekalo. A protože se jedná o televizní seriál a ne o popkornový velkofilm, souboj je v rámci schopností nepřehánějící a jednoduchý. pak to vypadá, jakoby ruka zákona konečně dolehla k spravedlnosti, ale ono ejhle... A tak je nakročeno k druhé sérii, která snad přijde, neboť tady nejde o nějaké superhrdinské činy, jak je obvyklé, ale o obyčejné příběhy odehrávající se v Harlemu. Jen je tam někdo, kdo má neprůstřelnou kůži, který si na nic a na nikoho nehraje. A to je vše.(11.1.2017)

"I've been around the music business my whole life, equipment goes missing. You can't trust niggas around equipment."(17.7.2018)

55%(28.4.2018)