Luke Cage (TV seriál)

Marvel's Luke Cage

Akční / Sci-Fi

USA, 2016 - 2018, 24 h 27 min (Minutáž: 46–69 min)

Manuel Billeter

Mike Colter, Simone Missick, Theo Rossi, Alfre Woodard, Rosario Dawson, Mahershala Ali, Mustafa Shakir, Ron Cephas Jones, Frank Whaley, Rob Morgan, Gabrielle Dennis, Reg E. Cathey, Sean Ringgold, Parisa Fitz-Henley, Frankie Faison, Peter Jay Fernandez, Thomas Q. Jones, Elden Henson, Finn Jones, Jessica Henwick, John Scurti, Erik LaRay Harvey, Karen Pittman, Jaiden Kaine, Jacob Vargas, Michael Kostroff, Method Man, Corri English, Chance Kelly, Sônia Braga, David Chen, Jade Wu, Khalil Maasi, Marko Caka, P.J. Marshall, Sonja Sohn, Stephen Hill, Justin Swain, Deborah Ayorinde, Craig muMs Grant, Dawn-Lyen Gardner, Cassandra Freeman, Hugues Faustin, Brian Marc, Andrew Pang, Manny Perez, Stan Lee, Raphael Saadiq, Marquis Rodriguez, Stephen Rider, Roger Wayne, Ninja N. Devoe, Justin Clarke, Danny Johnson, Andy Schneeflock, Daniel Keith, Jermel Howard, Mj Rodriguez, Ian Lyons, Robert Neary, Annabella Sciorra, Dorian Missick, Otto Sanchez, Sahr Ngaujah, Carolyn Michelle Smith, Hakim Callender, Stefan Holdbrook, Harold Surratt, Derrick Simmons, Alyma Dorsey, Erika Rolfsrud, Antonique Smith, Freddie Kuguru, Ghostface Killah, Faith Evans, Jadakiss, LaTanya Richardson Jackson, Curtiss Cook, Henry Yuk, Krista Donargo, Marcus Choi, Parisa Fitz-Henley (a.z.), Reg E. Cathey (vyp.), Peyton 'Alex' Smith

Komentáře uživatele Laxik k tomuto TV seriálu

Seriál o třetím Defenderovi pokračuje v tradici temných, stylových, nadmíru zábavných marveláckých adaptací, které se nebojí načnout závažnější témata. Proto jdu s hodnocením tak vysoko nehledě na několik zásadních problémů, které s Lukem Cagem mám. Třeba ten, že jsou evidentně všechny postavy v seriálu naprostí idioti, co nedokážou přemýšlet ani v rámci vlastního žánru (natož uvažovat jako lidi). Vždyť co je první věc, kterou udělá každý rozumný antagonista, když mu po čtvrti pobíhá neprůstřelný hromotluk se jménem Luke Cage? Přece se zaměří na jeho nejbližší! Ale ne, to tu místní gangsterskou sebranku ani nenapadne. Stejně tak do propasti zapomnění vyšumí jakoby mimochodem nadhozená idea toho nepřůstřelného mstitele utopit, otrávit, ... a místo toho se všichni ženou za superkulkou, co tu jeho hroší kůži provrtá. Cottonmouth, ač pitomec, je ale aspoň zajímavou postavou, dalším z řady vyvedených netflixáckých záporáků, a jeho sestřenka Maria je docela povedená mrcha. Tradice svělých záporáků tak umírá až s Diamondbackem, retardovaným králem podsvětí, co z něj sice jde docela strach, ale po většinu času je to jen ufňukanej zhrzenej blbeček. Ve skutečnosti bych pro tyhle a další blbečky a blbosti Lukeovi srazil vaz podobně jako nedávno Doctoru Strangeovi, ale tady celý seriál (nehledě na to, jak idiotský celý poslední díl byl) vytahují vedlejší charaktery - nejprve Pop, později a o to víc Shades a Claire, které jsem si možná až příliš oblíbil.(6.11.2016)

• You Know My Steez (S01E13) (epizoda) (2016)

Celý seriál je více méně super, ač maličko natvrdlej. Ale to finále, to byl fakt festival blbosti od začátku do konce.(6.11.2016)