Sklamanie na plnej čiare. Nevadí mi pomalé rozprávanie, chabí herci (česť výnimkám) s nevyrovnanou réžiou sa tiež dajú prekusnúť. To čo však film podkopáva je neskutočne tupý a sterilný scenár. Toľko WTF momentov by som asi zažil maximálne pri maratóne majsterštikov Eda Wooda.. Seriál každým dielom výrazne klesá a stáva sa hlúpejším. Škoda. Luke je výborná postava, čo dokázal i v Jessice Jones. Vlastný seriál utiahne v pohode a Colter je ideálny herec. Škoda, preškoda.(17.11.2016)

Ono to není vůbec špatný, ale hrozně se to táhne a celou dobu vám přijde, že se tam vlastně nic neděje. Mě trvalo dost dlouho , než jsem to dokoukal až do konce, spoustu kouskování,prostě nevtáhlo mě to tak, jako třeba JJ nebo DD. Problém není v samotném Lukeovi což o to, ale spíš v samotných záporacích. Cottonmouth byl jen taková vtipná postavička, která měla jen na hubě ale vlastně pořádné koule nikde a Diamondback zas neměl pořádný charakter. Některé díly se hlavně věnují spíš všem věcím okolo, než samotnému "Power manovi". O druhou sérii, mám mírné obavy ale doufám že zvládne dotáhnout ty nedostatky, které měla její předchůdkyně. I'm about sick of always having to buy new clothes. (10.3.2017)

Nejlepší je soundtrack, druhý nejlepší je černo(ehm... afroamericko?)bílý Cottonmouth, pak dlouho nic, pak poskok v tmavých brýlích. Nejhorší je Diamondback se svojí energii pohlcující montérkovou kombinézou, druhý nejhorší je Luke Cage se svojí topornou morálkou a celkovou neschopností. Nejzajímavější mi pak přijde rozpor (nebo souhra?) v pojetí černobratrských proklamací morality a negerské kriminality, které jsou permantentně promíchávány a střídavě glorifikovány a haněny. Kdo se jim v tom má vyznat... já bych tam policajta dělat nechtěl.(18.10.2016)

Seriál o třetím Defenderovi pokračuje v tradici temných, stylových, nadmíru zábavných marveláckých adaptací, které se nebojí načnout závažnější témata. Proto jdu s hodnocením tak vysoko nehledě na několik zásadních problémů, které s Lukem Cagem mám. Třeba ten, že jsou evidentně všechny postavy v seriálu naprostí idioti, co nedokážou přemýšlet ani v rámci vlastního žánru (natož uvažovat jako lidi). Vždyť co je první věc, kterou udělá každý rozumný antagonista, když mu po čtvrti pobíhá neprůstřelný hromotluk se jménem Luke Cage? Přece se zaměří na jeho nejbližší! Ale ne, to tu místní gangsterskou sebranku ani nenapadne. Stejně tak do propasti zapomnění vyšumí jakoby mimochodem nadhozená idea toho nepřůstřelného mstitele utopit, otrávit, ... a místo toho se všichni ženou za superkulkou, co tu jeho hroší kůži provrtá. Cottonmouth, ač pitomec, je ale aspoň zajímavou postavou, dalším z řady vyvedených netflixáckých záporáků, a jeho sestřenka Maria je docela povedená mrcha. Tradice svělých záporáků tak umírá až s Diamondbackem, retardovaným králem podsvětí, co z něj sice jde docela strach, ale po většinu času je to jen ufňukanej zhrzenej blbeček. Ve skutečnosti bych pro tyhle a další blbečky a blbosti Lukeovi srazil vaz podobně jako nedávno Doctoru Strangeovi, ale tady celý seriál (nehledě na to, jak idiotský celý poslední díl byl) vytahují vedlejší charaktery - nejprve Pop, později a o to víc Shades a Claire, které jsem si možná až příliš oblíbil.(6.11.2016)

Bohužel po shlédnutí celé řady převládá velké zklamání. Rozjezd byl přitom velice dobrý, budování světa, představování jednotlivých charakterů, mělo to svou atmosféru a bavilo to. Ovšem jen do doby než se na scéně objevil Diamondback, seriál se přehoupnul do tuctové komiksové podívané, která ničím nepřekvapí a je plná stereotypů a klišé. Navíc mi absolutně nesedl hlavní hrdina a hlavně herec, který jej hrál.(7.11.2016)

• - Trailer se objevil na konci druhé série Daredevila (od r. 2015). (kellne)

• - Dwayne "The Rock" Johnson vyjádřil na svém twitterovém profilu zájem o roli Luka Cage. Roli však dostal Mike Colter. (martanius)

• - I v tomto komixovém seriálu se objeví legendární Stan Lee, ale pouze na fotografii reklamního plakátu s nápisem: "See a crime? Report it!" ("Viděl jsi zločin? Ohlaš to!"). Jedná se konkrétně o 12. epizodu 1. série "Soliloquy of Chaos". (Chevees)