Misty se usilovně snaží odhalit pravdu, zatímco velcí hráči působí ve městě chaos. (Netflix)

Hust3r

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opět skvělý díl, ale co měl do háje Diamonback na sobě? Ačkoliv mi příliš nesedl celkově, v tomhle díle mě bavil až do toho tuctového závěru, no ale tak snad to finále bude stát za to :) ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvanáctá epizoda vypadala zpočátku nadějně, ale pak se objevily věci, které mě tak otrávily, že jsem nedokázal zvednout hodnocení nad dvě hvězdičky. Jednou z těchto záležitostí byla promo akce Method Mana, druhou finální příchod Magneta. Kdo se objeví příště? Snoop Dogg? ()

MickeyStuma

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Předposlední díl série se veze ryze na bázi gangsterského odvětví plného přestřelek, drsných hlášek a rapu. Luke Cage se tu se svojí dějovou linkou jen občas mihne, aby se neřeklo. Začátek však plně navazuje na předchozí díl, takže se alespoň dozvíme jak dál probíhali události předchozího dílu. Ohromným překvapením se však stává vývoj některých postav. Co je však nejvíce ohromující, ... ne, to se prozrazovat prostě nemá, to by už nebylo ono. Poslední díl rozhodne a divák to už vynechat nemůže. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na standard série velmi dějově rozšafné a akční. Takových věcí co se semlelo... asi ta nejkouzelnější byla pasáž s Method Manem a "live" vystoupením v rádiu. Co také uznávám že je nutné ocenit je pokus o upgrade Dimondbackovi vizáže. Díky tomu trapnému kostýmu se konečně přiblížil svému komiksovému vzoru. I tak to ale od slabšího průměru celou sérii nezachrání. ()

• Ve scéně, kdy jde Luke Cage (Mike Colter) zabránit přepadení obchodu, si můžeme všimnout ve výloze obchodu letáku, na kterém je Stan Lee v uniformě policie. Stan Lee sice není tvůrcem postavy Luke Cage, ale je považován za jednoho z otců Marvel Universe a ve většině filmů od Marvelu si zahrál alespoň malé cameo. (Hovadin)