Danny Rand trvá na tom, že pomůže Lukeovi najít Bushmastera – jako správný Iron Fist. Mariah spřádá plány, jak získat zpátky svoje impérium. Misty pronásleduje zrádce. (Netflix)

kenkaku

Ty vole neeeeee!!!! Iron Dick! Proč zrovna tohohle? Proč zrovna největší pako z Defenders? To epizodě nasadilo jednu úroveň pod odpad hned ze začátku. 30 minut pryč a nic. Pamatujete na ten "šrumec" na konci minulé epizody? Pusťte si tuhle od poloviny a je to jedno. O nic jste nepřišli... Pak Dick a Cage najdou pěstírnu Vládce-roští a konečně je na co se dívat. Dick dokonce rozsvítí úd (a několikrát). Jeden by řekl, že to znamená rozjezd... A ono jo! Vybílená Jamaská putika s táborákem zaručeně "vyšle zprávu" správným směrem :D. Za mě skok o 3 levely vzhůru! Uvidíme, zda tohle bude ten správný rozjezd na závěr, nebo jen "slabá chvilka". Každopádně zatím nejlepší díl série. ()

BaronMartin

Další poměrně fajnová epizoda. Na jeden díl k Lukovi zaskočil Iron Fist, který krásně osvěžil celý seriál a má takovou příjemnou a pohodovou roli. Akorát je vtipný, jak Danny je tady sympatičtější než za celou jeho první sérii :D Každopádně jeho dynamika s Lukem je super a mrzí mě, že jeho postava je tady jen na 1 díl. A jejich společný souboj proti borcům v pěstírně je dost fajn. Za zmínku určitě stojí i Mariah, ze které se tímto dílem konečně stává regulérní záporák a finální scéna, kdy konečně přijme krev Stokesů a nechá vystřílet celou restauraci, včetně upálení Bushmasterova strýce, je naprosto božská scéna, neskutečně napínavá, emocionální a mrazivá, a taky mi přišlo super, jak se kamera dost zaměřila na Shadesovu reakci na celou tuhle událost a jak bylo krásně vidět, že i jemu tohle přijde jako zvrácenost. Velmi slušný díl, kterému sice trochu chyběl Bushmaster a nějaký větší posun v ději, ale jako taková rychlá odpočinková epizodka s Iron Fistem, proč ne. Hodnocení: 72% ()