Reklama

Reklama

Cesar zachraňuje

(pořad)
  • Česko Zavolejte Cesara Millana (více)
Reality-TV / Dokumentární
USA, 2014, 42 min

Obsahy(1)

Cesar Millan je zpátky, aby rehabilitoval psy a trénoval jejich majitele, ale tentokrát své schopnosti využije v rámci komunit blízko vás. Každý týden navštíví Cesar nějakou komunitu, jež potřebuje jeho pomoc. Zavolají si ho sousedé, spolupracovníci, příbuzní a přátelé, kteří si neví rady se čtyřnohou hrozbou, jež obrátila jejich život vzhůru nohama. Ať už se jedná o rozmazlenou čivavu, která narušuje rodinné podnikání nebo agresivního křížence, jenž po sousedství nahání strach, Cesar využije svých odborných znalostí, aby mezi psy a lidmi zavládla harmonie. Každý díl bude obsahovat dva příběhy odehrávající se v rámci jedné komunity a na konec se všechny zúčastněné strany společně sejdou vybaveni znalostmi a prostředky, které jim poskytl Cesar Millan. (National Geographic)

(více)

Recenze (6)

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Cesar znovu ukazuje, jak je fantastický. Když si dokáže poradit s takovými případy, pak nevím, kdo by se mu mohl alespoň vyrovnat, natož ho předčit. Ten člověk má dar. Dar komunikace se psy. ()

corona 

všechny recenze uživatele

V tejto relácii problém nemajú psy, ale ich majitelia, z ktorých by väčšina potrebovala psychológa, ak nie psychiatra. Vždy sa čudujem aké bizarné bytosti obývajú túto planétu. Snáď z Millanovho výcviku po čase niečo zostane. ()

Galerie (118)

Reklama

Reklama