Sadomanía (el infierno de la pasión)

• Západní Německo

Španělsko / Západní Německo, 1981, 103 / 84 min

Jesús Franco

Juan Soler
  • RetroMan

Dvě a půl. Film připomínal Simandlovu tvorbu s hloupými dialogy, nesmyslnými situacemi a jejich řešením. Leč všechno zachraňují bezpočet polonahých otrokyň, mezi kterými se najde poměrně dost krasavic z Playboye. Imitace krokodýla pobaví a střih Jesusa Franca i s jeho hudbou barvitě podkreslují kolorit Francových filmů z této doby.(9.8.2012)

• Karlos80

Tak tohle trashovité sleazy wipko, opět jaký-si typicky Francovský mix sexu (soft) a sadismu, byla přátelé šílená blbost, to se na mě nezlobte, opravdu jsem čekal víc už jen od toho názvu, ale nakonec jsem byl bohužel zklamán! Pár scén bylo rozhodně zajímavých (pojato zcela tradičně po Francovsku - který si zde sám zahrál roli homosexuálního kuplíře) ale co naplat, když to jako celek nakonec vyznělo opravdu blbě. Snímek byl navíc příliš krátký (možná nakonec i dobře), místy uspěchaný, a bohužel nesmyslný. Tam kde to začalo, u vody s krokodýlem, to nakonec i skončilo, a já si skutečně oddechl:-) Ta 1*, jen za pár hezkých bab, včetně Ursuly Buchfellner, a za hezkou scénu s jehlou. Podobné filmy: "Frauen für Zellenblock 9", "Der heiße Tod", "Frauen im Liebeslager" aj.1,5/5*.(21.5.2009)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama ? Tak se mi zdá, že na tom chybí to hlavní: všudypřítomný SEX , sadomaso... Taky hezká španělská krajina, ale té si asi málokdo všimne.(15.6.2009)