Summer of Blood

George Stobbart

Chlapík s relatívne pohodovým životom pokašle zásnuby so svojou ženskou, čo sa snaží neúspešne napraviť, až sa z neho po jednom z ďalších nevydarených večerov stáva upír... Režisér, scenárista a hlavný herec v 1 osobe si asi myslel, že bude strašne cool, keď vezme filmový základ z dramedy snímkov, do čoho silou mocou vtlačí hororový nápad, aby pod lacnou zámienkou mohol imitovať sex s prítomnými herečkami. No, dúfam, že si to aspoň užil, keď sa mu to zrejme v jeho hipsterskom živote nedostáva. Nehovorím, že to bolo úplne zlé, ale mňa to nebavilo, nezdalo sa mi to vtipné, hororové už vôbec nie, hlavná postava bola nesympatická, ostatné vlastne tiež a to dianie bolo po chvíli už únavne stereotypné. 2* a to som ešte dobrý. ()

J*A*S*M

Zdejší hlavní hrdina, který v podstatě nesleze z plátna, je asi největší čurák v dějinách filmu. Asi čtyřicet minut mě to celkem dost bavilo, dialogové výměny mezi postavami jsou vtipné, Onur Tukel vždycky vypustí z držky nějakej totální sranec, že si člověk jen ťuká na hlavu a směje se. Ale pak se to tak nějak divně zacyklilo a bavit jsem se přestal. 5/10 ()