Reklama

Reklama

Pět hvězd

(festivalový název)
  • Česko Životní volba (festivalový název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

Johna, který vyrůstá bez otce, jehož náhodně zabila zatoulaná kulka, se „ujme" Primo, aby jej naučil, jak to chodí na ulici. Tam platí pravidla založené na respektu a strachu. Sám Primo je členem „Krvavého gangu" již od svých dvanácti let a nic jiného než ulice Brooklynu nezná. Zatímco John přemítá, jestli do takového života vstoupí, Primo se musí rozhodnout, jestli nechá vše za sebou a stane se lepším manželem a otcem, jak slíbil. Film se noří do problematiky kultury gangu velmi intenzivně a klade hlavním hrdinům otázku, co znamená být mužem. (Zlín Film Festival)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (5)

Foltas007 

všechny recenze uživatele

Pravděpodobně jedno z největších překvapení letošního filmového roku, alespoň pro mě. Čekal jsem hektolitry krve, kalhoty níže než u kotníků a kšilty, tak perfektně rovné, že by podle nich šlo rýsovat. Ani jednoho se mi nedostalo. Dostalo se mi dramatu, které svým osobitým stylem vypráví příběh lidí, pro které je ulice to jediné co mají... 75% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

A zase jeden ten moderní film. Je to aktuální téma, které trápí společnost, alespoň v některých koutech světa, ale je to podáno způsobem, který by ml být realistický, ale ve skutečnosti je silně vyumělkovaný. Ano, nestříká zde krev, protože tohle se v realitě neděje... Tohle je totiž silné, lidské drama. Ach jo, mně to moc silné nepřišlo. ()

Reklama

baclajean 

všechny recenze uživatele

Dosť dobre spracované poukázanie na to, ako to dnes v istých častiach chodí, rešpekt je to najdôležitejšie, zrada sa neodpúšťa, ulica je nemilosrdná. Každý ďalší deň je vlastne výhrou, pretože človek nikdy nevie, čo a odkiaľ môže prísť. Aj blízki dokážu zradiť, no a treba sa obracať, aby vlastná rodina bola uživená. ()

Bejk518 

všechny recenze uživatele

Na pět hvězd to rozhodně není...a vlastně ani na ty čtyři. Lehce nadprůměrné drama, na které však další den zapomenete... ()

Reklama

Reklama