Kilgrave připraví Jessice nečekané přivítání. Odcizení a konflikt Jeri s manželkou dosahuje vrcholu. (Netflix)

Necrotongue

Jak mě v předchozí epizodě pobavil mrtvý Ruben, tak mě tentokrát dokázal rozesmát Kilgrave, muž několika tváří:-) Jeho zoufalá snaha získat si Jessičinu přízeň byla dokonalá, stejně jako akce na konci dílu, kterou korunoval přímo bombastický závěr. ()

BaronMartin

Velice fajnová, pohodová a příjemná epizoda, která má sice relativně dost problémů, mezi které patří i velmi pomalé tempo, stále je ale prostě fajn a bavila mě. Celá dějová linka s Jessicou, která žije v jednom domě s Kilgravem, je dobrá, trošku hlouběji zde poznáváme samotného Kilgrava, jeho minulost a vztah s Jessicou, a to je fajn. David Tennant ho stále hraje naprosto skvěle a každou scénu s tímto záporákem jsem si užíval. Co už mě zas tolik neoslovilo jsou jakékoliv vedlejší linky. Ať už podle mě relativně nezáživná příběhová linie s Jeri a Wendy, tak Simpson, který je zde mega otravný a z nějakého důvodu chce zabít Kilgrava, i když mu všechny postavy vysvětlují, jak je to špatné, a dávají mu dost pádné argumenty. Celkově tempo tohohle dílu je dost pomalé a vlastně kromě finálních 5 minut se nestane nic převratného a epizoda je taková táhlá, což nutně není špatně, někdy se to ale táhne možná až moc. A taky se mi moc nelíbí samotné finále dílu, které střídá mezi scénami, které se akorát snaží být šokující, ale vůbec nedávají smysl (viz totální random knockout Kilgravových sluhů, který není vůbec vysvětlený, nebo třeba bodyguard, který brání člověka, který ho zotročil a který je očividně dost velký šmejd), a mezi scénami totálně stupidními (třeba scéna, kdy je Jessica obklíčena Simpsonovými muži, jen tak si prostě vyskočí „někam“ a všichni si najednou myslí, že zmizela nebo co. Celkově, tahle scéna je mega divně natočená). Jinak ale celkem fajn díl, trošku pomalejší a táhlejší, ale stále zábavný. Hodnocení: 70% ()