Jessica, v honu za zabijákem, vtrhne do exkluzivního country klubu a Trish se nová závislost začíná vymykat kontrole. (Netflix)

Hust3r

Dvě zásadní otázky. Co se to děje s Patsy? A ten zvrat na konci? Nějak mi to moc neštymuje, ale uvidíme, jak to vysvětlí další díly. Jinak mi přišlo divné, jak mohl Jessice zmoknout mobil, když je Iphone 7 vodotěsnej, ale asi chtěli chtěli ukázat tu starou vychytávku s rejží. :D ()

Necrotongue

Ani šestá epizoda zrovna nehýřila akcí, napětím nebo zběsilým tempem, naštěstí mě dokázala rozesmát smažka Trish. Na druhou stranu mě fakt děsivě otravují scény s Jeri, tiše doufám, že si její choroba pospíší. No, při mém štěstí je mi jasné, že to nehrozí. Závěr byl každopádně jako ze Star Wars:-) ()

BaronMartin

Původně jsem chtěl tuto epizodu nazvat fillerem, pak jsem si ale uvědomil, že s tím, jaký má 2. série Jessicy fakt extrémní problém s tempem, to vlastně nic extra neznamená :D Tento díl je fajn, ale prostě to opět není nic extra. Celá linka Trish, která je závislá na jakýchsi superhrdinských drogách, je extrémně divná a vzhledem k tomu, že nijak extra nemusím postavu Trish, jež mi přijde hodně otravná, tahle linka mě moc nebaví a spíš irituje. Jessica je fajn, scénka v golfovém klubu je vtipná a i když jsem absolutně nepochopil úvod s promoklým mobilem a rejží (jakože, wtf :D), epizoda má relativně dost zajímavých a i zábavných momentů. Problém je opět s dějem, jelikož se zas a znova vůbec nic zajímavého nestane a kromě závěru je to takový zbytečnější díl. K tomu závěru každopádně, i po těch letech, co jsem tuhle sérii viděl poprvé, mi ten zvrat přijde hrozně absurdní, jak kdyby to vypadlo z nějaké telenovely :D Ale uvidíme, jak s tím série bude dál pracovat, snad líp, než jak si to matně pamatuju :D Hodnocení: 60% ()