Jessica Jones - Série 3 (2019) (série)

Alias dvakrát poloviční Wappinger (S03E07)

(epizoda)
  • USA A.K.A The Double Half-Wappinger (více)

Jessica a Trish se vydají po stopách Sallingerovy minulosti a učiní děsivý objev. (Netflix)

kenkaku

Jak jinak... vždy se najde důvod proč záporáka pustit a plácat se s nám několik dalších epizod. Jediné co stojí za to, je "roadtrip" a závěrečná bitka (nebo spíš hra). Zbytek je zbytečná vata. ()

BaronMartin

S půlkou série se konečně děj pořádně rozjíždí a dostáváme něco, co aspoň vzdáleně připomíná první sérii. Hlavní dějová linka je strašně skvěle napsaná, líbí se mi i to, jak je rozkouskovaná na postupné odhalování nových a nových informací: v této epizodě se např. zaměříme na Sallingerovu první vraždu. Taky musím říct, že linka Jeri konečně začíná nějak ovlivňovat tu hlavní část série (i přesto, že její vlastní, osobní linka asi zůstane stát stejně mimo...), což je super, jelikož tvůrci konečně našli pro tuto postavu využití v ději, které navíc dává smysl a je fajn zpracované. Highlightem epizody a důvodem, proč jsem jí těch 5 hvězd dal, tak je samozřejmě scéna s odhalením mrtvoly na zahradě, která je skvěle natočená, strašně nepříjemně a napínavě zpracovaná a i celkem emocionální. A finální rvačka mezi Jess a Sallingerem v karate klubu je taky super. Hodnocení: 80% ()