Jessica Jones (TV seriál)

Marvel's Jessica Jones

Jessica Jones

A.K.A. Jessica Jones

(pracovní název)

Akční / Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015–2019, 33 h 35 min (Minutáž: 44–56 min)

Krysten Ritter, Rachael Taylor, Eka Darville, David Tennant, Carrie-Anne Moss, Mike Colter, Wil Traval, Erin Moriarty, Michael Siberry, Rosario Dawson, Marko Caka, Susie Abromeit, Brian J. Carter, Mauricio Ovalle, Brett Azar, Monte Bezell, Justin Clarke, James Colby, Craig DiFrancia, Thomas Kopache, Mark Lotito, Leslie Lyles, Amanda Warren, Aaron Costa Ganis, Ricky Paull Goldin, Angel Pai, Mike Houston, Joseph Ragno, Robin Weigert, Clarke Peters, Jan Kutrzeba, Kett Turton, Jessica Hecht, Mary Looram, Catherine Blades, Deborah Hedwall, Ian Blackman, Kieran Mulcare, Colby Minifie, Elliot Santiago, Rebecca De Mornay, Patrick Richwood, James Freedson-Jackson, Miriam Shor, Michelle Hurd, Lia Yang, Vanessa Vander Pluym, Royce Johnson, Sonnie Brown, Elizabeth Cappuccino, Stan Lee, Owen Asztalos, Gabriel Sloyer, Cece King, Janet McTeer, Terry Chen, J.R. Ramirez, Ashlie Atkinson, James McCaffrey, Kevin Chacon, Da'Vinchi, Parisa Fitz-Henley, Hal Ozsan, Angel Desai, Jay Klaitz, John Ventimiglia, Christina Wright, Chris McGinn, Elden Henson, Ben Van Bergen, Leah Gibson, Victoria Cartagena, Victor Pagan, Callum Keith Rennie, Mel Johnson Jr., Mat Vairo, Renata Hinrichs, Justin Sintic, Emmy Harrington, Rob Morgan, Lane Napper, Jon Norman Schneider, Barbara Kingsley, Kathleen Doyle, Kobi Libii, DeShawn White, Mandela Bellamy, Evan Hall, Jeté Laurence, Dante Pereira-Olson, Frank Licari, Jacqueline Antaramian, Lisa Emery, Zak Steiner, Haley Murphy, Rachel McKeon, Thaddeus Daniels, Grayson Berry, Ruibo Qian, Lynn Marocola, Tuffy Questell, Aneesh Sheth, Brian Donahue, Gregory Abbey, Benjamin Walker, Sarita Choudhury, John Benjamin Hickey, Matt Weiss, Jeremy Bobb, Spencer House, Gus Birney, Dan Shor, Jamie Neumann, Lisann Valentin, Mary B. McCann, Mateo Gómez, Joseph Haro, Larry Mitchell, Chaske Spencer, Mark Kenneth Smaltz, Frank De Julio, Berto Colon, Eden Marryshow, Michael Hsu Rosen, Alan Mingo Jr., Reema Sampat, Colin Moss, Daniel O'Shea, Audrey Grace Marshall, Rileigh McDonald, Tijuana Ricks

Komentáře uživatele kenkaku k tomuto TV seriálu

• Jessica Jones (TV seriál) (2015)

První řada: ***: Marvelosvsky propracovaná podívaná, která patří rozhodně k tomu lepšímu. Není tak debilní jako Agent Carter, ale bohužel ani tak poutavé jako Daredevil. Jessica je výborná... bohužel občas má momenty (asi v rámci PMS) a chová se jako neskutečná krůta. Logika jde v tu chvíli stranou a vše co vidíme je jen oslí můstek tomu co má následovat. Co ji nelze upřít je schopnost překvapit (předesílám o této postavě z MARVEL světa jsem před tím neslyšel) a (co považuji za dokonalé) provázanost a propracovanost s Avengers, Daredevilem a Agents of S.H.I.E.L.D. Na závěr jen poznámka k volbě hlavní hrdinky (Krysten Ritter). Dobrá volba. Od ní ty jízlivé hlášky a protivné vystupování opravdu funguje :) Druhá řada: ** Sešup a celkem dost. Kdyby seriál začal druhou řadou, ani bych ho nedokoukal. Jessica se chová jako totální (věčně chlastající) slepice a z jejího "chování od rány" se stala jen "nerudná pipka". Napětí nefunguje a díky absenci "jízdy" jako v první řadě je to nehorázná nuda. Jediné co stojí za podívání je sedmá epizoda, ze které se dozvíme něco z minulosti. Třetí řada: * jeden by si řekl, že hoší to být nemůže. Může. Neskutečně zbytečně nafouknuté. Scénáristé několikrát trapně kličkovali, aby stejně došli k tomu kam to směřovalo od začátku (více u jednotlivých epizod). I polovina by bylo moc a mohlo to být o poznání důstojnější rozloučení s JJ. Osobně i zamrzel nevyužitý potenciál Luka. Všichni fandové komiksu vědí jak na tom Luke a Jessica jsou.(29.6.2016)

Marvelosvsky propracovaná podívaná, která patří rozhodně k tomu lepšímu. Není tak debilní jako Agent Carter, ale bohužel ani tak poutavé jako Daredevil. Jessica je výborná... bohužel občas má momenty (asi v rámci PMS) a chová se jako neskutečná krůta. Logika jde v tu chvíli stranou a vše co vidíme je jen oslí můstek tomu co má následovat. Co ji nelze upřít je schopnost překvapit (předesílám o této postavě z MARVEL světa jsem před tím neslyšel) a (co považuji za dokonalé) provázanost a propracovanost s Avengers, Daredevilem a Agents of S.H.I.E.L.D. Na závěr jen poznámka k volbě hlavní hrdinky (Krysten Ritter). Dobrá volba. Od ní ty jízlivé hlášky a protivné vystupování opravdu funguje :)(14.3.2018)

• Série 2 (série) (2018)

Naprosto otravné a brutálně nudné. Co fungovalo v první sérii, tady není a díky tomu vyplave na povrch nuda a neskutečně protivná a otravná Jessica. Jediné co stojí za podívání je epizoda #7, která má alespoň nějakou informační hodnotu.(14.3.2018)

• Série 3 (série) (2019)

Neskutečně zbytečně nafouknuté. Scénáristé několikrát trapně kličkovali, aby stejně došli k tomu kam to směřovalo od začátku. 6 epizod max a mohlo to být důstojné rozloučení s JJ. Osobně i zamrzel nevyužitý potenciál Luka. Všichni fandové komiksu vědí jak na tom Luke a Jessica jsou.(8.7.2019)

• Alias dokonalý hamburger (S03E01) (epizoda) (2019)

tak tomu říkám slušný sešup. ještěže tohle končí... větší nudu a zbytečné kecy jsem dlouho neviděl (a 50 sekund na konci to fakt nezachrání).(4.7.2019)

OK... pokus o zrod "Hellcat" se počítá, ale totální ignorace závěru předchozí epizody jen naštve. Takhle fakt ne děti.(4.7.2019)

• Alias nic mě netrápí (S03E03) (epizoda) (2019)

prakticky se nic neděje a opět si musíme na validní informaci počkat na posledních 10 sekund epizody...(5.7.2019)

konečně se děj posouvá "někam". Bohužel je stále rozmělňován osobní linkou lesboidní právničky (co bývala Trinity), který mě vůbec nezajímá (protože nemá k hlavní lince co říct).(6.7.2019)

• Alias kéž by (S03E05) (epizoda) (2019)

seriál regulárně přestávám zvládat. když už se začne děj někam posouvat, vymyslí scénárista nějakou totální kokotinu jen aby bylo možné nafouknout počet epizod. Proč ta kráva do té cisterny lezla? Snad bylo jasné co se stane?(6.7.2019)

• Alias lítostivý výraz (S03E06) (epizoda) (2019)

Ta samá hovadina jako minule. Opět zbytečná klička jak přidat pár epizod. Opět plácání se v několika příbězích (úplně k ničemu). Opravdu seriál si zaslouží konec.(6.7.2019)

• Alias dvakrát poloviční Wappinger (S03E07) (epizoda) (2019)

Jak jinak... vždy se najde důvod proč záporáka pustit a plácat se s nám několik dalších epizod. Jediné co stojí za to, je "roadtrip" a závěrečná bitka (nebo spíš hra). Zbytek je zbytečná vata.(6.7.2019)

• Alias miláček kamery (S03E08) (epizoda) (2019)

Tak tohle je čistej vycpávkovej odpad. Jediné co má nějakou informační hodnotu jsou poslední 3 minuty (a ty ještě končí tím nejdebilnějším způsobem). Původně jsem nechtěl dát ani hvězdičku, ale za vykuchanou protivnou rašpli (jediný a největší přínos epizody) ji dám.(6.7.2019)

• Alias něco jsem dnes provedl (S03E09) (epizoda) (2019)

A je to tady. Kličkujeme a natahujeme co to dá (najednou si kráva sundá masku a hovno spadne na větrák). Vše mohlo být dávno vyřešeno. Nechápu proč musí točit 13 epizod když mají materiál jen na sotva polovinu.(6.7.2019)

• Alias kalhoty hrdiny (S03E10) (epizoda) (2019)

Nejzbytečnější a nejnudnější epizoda celé série. Klidně můžete přeskočit.(7.7.2019)

• Alias semetrika (S03E11) (epizoda) (2019)

Důkaz, že predchzí epizodu lze přeskočit. Díváme se totiž na vše znovu. Něco jako dovysvětlení všeho co se stalo. Ne že by to nějak pomohlo vyřešení hlavní linky sériového vraha. Sice mnohem více koukatelné než minule, ale za flashbacky s ropuchou si odpad zaslouží.(7.7.2019)

• Alias samí červi (S03E12) (epizoda) (2019)

Stailo deset minut a seriál jsem opět nenáviděl. Tolik debilních dějových twistů během 50ti minut jsem ještě neviděl. Jen se potvrdilo, že polovina epizod byla jen nastavovaná kaše. Seriál se dolonale pohřbil sám.(7.7.2019)

To že se ukázal Luke bylo milé, ale nevyužité. Pak už to šlo dle očekávání. 10 minut pryč a první debilita (scénáristická klička k protažení děje) je tady. Co oceňuju je snaha o uzavření všeho co jen šlo.(7.7.2019)