Jessica Jones

• USA Jessica Jones (více)
USA, (2015–2019), 33 h 35 min (Minutáž: 44–56 min)

Krysten Ritter, Rachael Taylor, Eka Darville, David Tennant, Carrie-Anne Moss, Mike Colter, Wil Traval, Erin Moriarty, Michael Siberry, Rosario Dawson (více)

Série(3) / Epizody(39)

Jessica Jones, pronásledovaná traumatickou minulostí, využívá své nadání jako soukromé očko, aby našla svého mučitele dřív, než v Hell's Kitchen ublíží ještě někomu. (Netflix)

Recenze uživatele Necrotongue k tomuto seriálu (28)

AKA Tváří v tvář (2018) (S02E06)

Ani šestá epizoda zrovna nehýřila akcí, napětím nebo zběsilým tempem, naštěstí mě dokázala rozesmát smažka Trish. Na druhou stranu mě fakt děsivě otravují scény s Jeri, tiše doufám, že si její choroba pospíší. No, při mém štěstí je mi jasné, že to nehrozí. Závěr byl každopádně jako ze Star Wars:-) ()

AKA Chci tvoje šílenství (2018) (S02E07)

No, tak sláva! Konečně zase jedna opravdu povedená epizoda. Celý díl se věnoval událostem minulým, ale dělo se tak způsobem extrémně zábavným, navíc mi tvůrci dokázali zaplnit spoustu prázdných míst a dozvěděl jsem se i věci, o nichž jsem ani příliš neuvažoval. Například odkud se vzal název detektivní kanceláře hlavní hrdinky. ()

AKA No není to zábava? (2018) (S02E08)

Po vzpomínkové epizodě přišel návrat k současnému dění a hodnocení šlo opět dolů. Chtělo by to nějakou změnu, Trish je s tím svým inhalátorem jako obehraná deska, Jeriina dějová linie mě nebaví vůbec a jakousi naději přinesl pouze akční závěr, takže uvidíme. ()

AKA Žralok ve vaně, příšera v posteli (2018) (S02E09)

Pořád mám ten neodbytný pocit, že druhé sezóně chybí hlavní záporná postava, tvůrci se tak musí uchylovat k rodinným dramatům a seriál zbytečně ztrácí na kvalitě. Navíc mě stále více otravují postavy Jeri a Trish, Jeri jen brzdí tempo příběhu a Trish nepřináší nic nového a není už ani zábavná. ()

AKA Kotleta (2018) (S02E10)

Přestože mě desátá epizoda bavila víc než předchozí díl, na pátý kousek to nestačilo. A opět za to mohou Trish a Jeri, ty dvě už mě fakt nebaví. Scény z věznice byly fajn, ty si dokonce držely i nějakou atmosféru a jako obvykle přišlo to nejlepší až v závěru. ()

AKA Tři životy a stále není konec (2018) (S02E11)

Jedenáctá epizoda měla své světlé momenty, jenže jich nebylo dost. Pokec s mrtvými velmi dobře fungoval v Dextrovi, tady mi lezl strašlivě na nervy, k tomu ještě ta vykolejená blbka Trish a zábava šla do nikam. Po první řadě jsem stále zklamanější, a to je fakt škoda. ()

AKA Modlitba za Patsy (2018) (S02E12)

Ani tentokrát jsem nebyl příliš spokojen, protože Trish zůstala naživu a znovu je zbytečně velké množství času věnováno Jeri a jejím problémům. Je to paradox, ale proti předchozí epizodě jsem jednu hvězdičku přidal právě za Jeri. Musel jsem totiž ocenit tu její dokonale chladnokrevnou manipulaci. ()

AKA Playland (2018) (S02E13)

Závěrečná epizoda druhé sezóny měla sice několik silných momentů, na druhou stranu mě ale i zklamala. Největší problém jsem měl s předvídatelností některých událostí, ze seriálu se pro mě úplně vytratil moment překvapení. Nezbývá mi než doufat, že příští řada bude zase patřičně na výši. 4*- ()

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (více)

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

05.10.2021

Pár dní zpátky sociální sítě obletěla spekulace, že by se Charlie Cox mohl vrátit do role Daredevila v nové řadě stejnojmenného seriálu na streamovací službě Disney+. Ještě předtím nás ale údajně… (více)

Punisher oficiálně zrušen

Punisher oficiálně zrušen

19.02.2019

A je to oficiální. Měsíc po premiéře druhé řady Punishera s Jonem Bernthalem v hlavní roli se streamovací gigant Netflix rozhodl definitivně zavřít dveře za marvelovskými seriály a oficiálně tak… (více)

Netflix ruší Iron Fista

Netflix ruší Iron Fista

13.10.2018

Iron Fist je prvním hrdinou od Marvelu, kterého se Netflix rozhodnul samostatně zrušit po dvou řadách. Zpráva přichází trochu jako šok, jelikož druhá řada byla vnímána jako podstatné zlepšení oproti… (více)