• Vojťas

Tyler Labine mi nevadí, ale pilot tohoto seriálu byl průser nad průsery. Amatérské, trapné, nezáživné. 10% [2. série BUDE](11.6.2014)

Typická looserovinka, s typickým looservským představitelem T. Labinem. Místy osvěžující humor a bláznivé zápletky a motivy. Bohužel daleko za hranicí jedinečnosti. Ale vadí mi, nerespektování, ba co víc nedefinice vlastního vesmíru. Celý projekt je pak jen blábolení a dává to scénáristům až moc volnou ruku, dělat co chtějí. Proto jen 69%.(18.4.2015)

taková kombinace big lebowski a sleeping with daisies - pobavilo, neurazilo(8.7.2014)

• Khumbac

Ano ano, PILOT 10%. Uvidíme dál...ale nechce se mi do toho !(8.9.2014)

• evilmind

Tyler Labine je známý především tím, že seriály s ním bývají nemilosrdně zaříznuty. V Deadbeat mu to sice nehrozí, protože to je online serie Hulu, ale jinak své "fanoušky" rozhodně nezklame - jako obvykle se tu vyskytuje v podobě k uzoufání trapného losera, Přitom show je svým nápadem poměrně originální, a zápletky jednotlivých duchařských příběhů jsou patřičně crazy, ovšem Tyler... prostě ne, sorry. Celou první řadu jsem nakonec dal s velkým sebezapřením.(2.10.2014)

• - Seriál byl přímo určen pro americkou internetovou videoslužbu Hulu. Po vzoru Netflixu tak byly všechny epizody ke zhlednutí ihned. (iTomas)