• kori_kori
  ***

  Life on Mars - za to, že tu zazněla, děkuju ... ale ten živej David Bowie se nepovedl, vypadal spíš jak transka, pardon ... a jsem ráda, že Olivia Wild dostává víc prostoru(1.5.2016)

 • Carra
  ***

  Richie je většinu této epizody doprovázen svým kamarádem Ernstem. Každý, kdo někdy viděl Šestý smysl nebo podobný film Ernsta prokoukne velmi rychle. Mělo to zřejmě být velké odhalení, když kamera ukáže obrovskou krvavou díru v zadní části Ernstově hlavy, ale každý divák, který je překvapen zjištěním, že Ernst je vlastně halucinace byl pravděpodobně také šokován i během svého druhého sledování Šestého smyslu. Problémem není jen to, že dějový twist je banální, ale také je těžké 'fandit' a být zaujat dalším Richieho kokainovým výstřelkem. A jak precizně byl zobrazen David Bowie? Jeho šatník byl výstižný... To je tak všechno.(22.3.2016)

 • bubun
  **

  Tato epizoda je bohužel velmi předvídatelná. Nápodoba Bowieho poměrně věrná (vizuálně), ale pohyby má pomalejší, spíš připomínaly jeho období druhé poloviny 80.let. Co mě opravdu zhnusilo byla odporná verze Life on Mars zpívaná nějakým čuňákem typu Lucas Graham... Když nemohli dát originál, neměli to tam dávat vůbec, a spokojit se se skladbou Suffragette City.(9.4.2017)

 • mArtinko5MB
  ****

  tato cast mala iba jednu chybu, nudnych 20 minut :) keby to zostrihali aspon na polku, mohol by byt priebeh dynamickejsi(20.7.2016)

 • Luk Skywalker
  ***

  Tentokrát David Bowie, jinak mě díl moc nebavil.(31.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace