Vinyl (TV seriál)

Vinyl

Drama / Hudební

USA, 2016, 10 h 17 min (Minutáž: 52–113 min)

Bobby Cannavale, Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, Jack Quaid, Paul Ben-Victor, Andrew Dice Clay, Robert Funaro, Joe Caniano, Madison McKinley, Maria Di Angelis, Liz Celeste, Susan Heyward, Richard Short, Mike Steinmetz, Rodrigo Lopresti, Aly Mang, Angelica Boccella, Jill Larson, Griffin Newman, Ephraim Sykes, Nicola Fiore, Kristoffer Cusick, Jay Klaitz, Dustin Ingram, Annie Parisse, Michael Drayer, David Proval, Val Emmich, Allen Coulter, Terence Winter, David Vadim, Ian Hart, Anna Šerbinina, Danny A. Abeckaser, Jeff Biehl, John Cenatiempo, John Rue, Till Schauder, Pernell Walker, James Jagger, John Cameron Mitchell, Emily Tremaine, Carrington Vilmont, Dustin Payseur, Jack Doyle Smith, Lena Olin, Ken Marino, Roberta Wallach, Gregory Bastien, Thomas Gardner, Daniel J. Watts, Scott Stangland, Erin Cressida Wilson, Noah Bean, Douglas Smith, Samantha Buck, Nadia Kay, Kenneth Pattengale, Chris Anderson, Gene Jones, John Ventimiglia, Michael Kostroff, Travis Quentin Young, Tom Sierchio, Clara Wong, Christian Navarro, Nathan James, Michael J. Burg, Kelly Aaron, Brian Shoaf, Stephen DeRosa, Keston John, Kati Rediger, Jennifer Suter, Chris Cardillo, Bo Dietl, Tina Benko, Max Curnin, Connor Hanwick, Armen Garo, Adam Wade McLaughlin, Rony Clanton, Catherine Stephen, Dave Shalansky

Komentáře uživatelů k TV seriálu (87)

Tak prostředí, nápad, herci..všechno tu je. Dal bych však přednosti více hudbě, práci ve studiu a příběhu kapel samotným, než pobíhání sfetovanejch hovad po luxusních lokacích. To je kámen úrazu pro Vinyl, jen se tu fetuje, souloží a hrabou prachy, 70s kapely a hudba je jen kulisa, kdyby to bylo naopak, bylo by to skvělé. Takto beru Scorsese jen jako úchyla(1.8.2016)

Tak trochu seriál pro lidi z branže, dost věcí ocení ti, co se v prostředí "hudebního průmyslu" pohybují.(13.10.2016)

Nejlepší seriál roku 2016!(21.2.2017)

Poměrně napínavý příběh na pozadí hudebního průmyslu. V seriálu jsou skvěle vykreslené postavy, které umí překvapit (v dobrém i ve zlém). Nutno ocenit skvělý výběr herců. A pokud si člověk z hudby sedmdesátých let něco pamatuje, je skvělé hledat mezi muzikanty skutečné kapely.(21.2.2017)

Oproti většině tady musím označit první díl za jeden z nejslabších. Ač jsem fanouškem Scorseseho filmů, tak na jeden díl seriálu s dvojnásobnou stopáží není jeho styl úplně ideální. A stejně "roztahaně" působí i celá první polovina seriálu. Kvůli které byste rozhodně neoplakávali nepokračování druhá série. Nicméně přesně v druhé polovině se seriál začne dostávat do obrátek a vytvářet tu seriálovou závislost, kdy očekáváte každý další díl. (Což je zásadní rozdíl oproti filmovému zážitku a důvod, proč pro mě pilotní díl od mistra Scorsesiho nefunfoval) Nakonec je tedy velká škoda, že druhá série, byť s ní tvůrci vzhledem k otevřeným vedlejším linkám počítali, nebude... 80%(4.4.2017)

Krása vidieť znova niečo v čom má prsty king Scorsese. Ať žije rock and roll!(2.6.2017)

Očekával jsem víc. Škoda, že některé osoby, příběh a kapela Nasty Bits jsou fikcí....(4.11.2018)

1 2 3 4 5 následující >>