Profesionální flákači

Loitering with Intent

Komedie / Drama

USA, 2014, 80 min

• alisa.upir

To je takovej klasickej film s hercema, o hercích, pro herce. Pro mě absolutní zívačka. Scénárista se jim tam snažil vytvořit nějaký "jakože konflikt", ale s už tak nudným dějem nic nepohne.(16.7.2017)

• BOURQUE

Nemá to hlavu a patu. Scenár je jednoduchý a určite by sa z toho dalo vyťažiť aj viac (po výraznom prepracovaní). Fakt ma prekvapuje, že M. Tomei sa nechala angažovať do tohto projektu. Osobné hodnotenie: 50% (*) (25.8.2015)

• PetrC.

Žánrovka s dobrým obsazením na hodinku a čtvrt. Bohužel nic pro mě. Michael Godere a Ivan Martin si svoje hlavní postavy scénáristů sami napsali. 34 %(1.1.2015)

Dvaja týpkovia z Brooklynu, ktorí makajú po nociach v baroch za barom, ako ináč herci, prídu ako slepý k husliam k ponuke, napísať scenár na film za tristo litrov. A tak, ako každý úspešný wrajter , vyberú sa na chalupu do lesov , kde vládne mier, ticho a žiadne rozptýlenie. No len čo dovolia a uvidia to nádherné mladučké polonahé telíčko ich neočakávanej mladej spolubývajúcej, zistia, že s tou koncentráciou to nebude take jednoduché... Pozor, nejde o žiadnu stupídnu tínedžerskú komédiu, ale klasický low budget nezávislák so špeciálnym humorom pre vybranú skupinu (obľubovateľov tohoto žánru) ľudí.(16.12.2014)